Wpis z mikrobloga

@cutecatboy: weekendowa rekreacja się nie zgadza. Poza tym jest zamężna i za stara. Szukajcie dzieciaki młodszych, a nie takiej babci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ayyy_lmao: problemy to już mam, a tak przynajmniej jeszcze dziewczyna będzie.

@Lecerdian: jeśli idzie o tę buźkę, to nieprzypadkowy wybór, jak miałem 15 lat to podkochiwałem się w tej aktorce (to filmowa Christiane F. z Dzieci z Dworca ZOO z 1981 r.)

@Kazimierz_Przerwa-Obiadowa: ten podpada chyba pod kategorię "asocial" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mortadelajestkluczem: ale dlaczego szkalują? Bo przypadkowy obrazek postaci z kreskówki?

Nie mam wyłączności na Małą Mi i widziałam co najmniej jedną inną Mirabelkę z takim obrazkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moll: Nie miałem na myśli nikogo konkretnego, a ciebie nawet nie znam, choć kojarzę nick z mirko.

Poza tym sam już jestem stary, ale na chwilę o tym zapomniałem.
  • Odpowiedz
@psycha: Poznałem z miesiąc temu taką. Rozmawialiśmy o książkach, mega dużo czytała, nie miała sociali może z wyjątkiem fejsa, kolekcjonowała winyle i była tak pozytywnie oderwana. No i podobna do tej ze zdjęcia, tylko, że w okularach. Ideał. Oczywiście ja już zapadałem w miłość, ale się okazało (niespodzianka), że mnie nie chce nic a nic. Nawet takie dziewczyny wolą fajnych oskarków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz