Wpis z mikrobloga

@aulus: zagadaj do niej. Twoja sylwetka ma potencjał na zajebiste efekty po paru miesiącach siłowni, jeśli jeszcze nie ćwiczysz. Ta kobieta również ma bardzo dobry potencjał, nawet z nadwagą zachowuje kobiece krągłości. Pogadaj z nią, poznaj trochę. Zacznij ćwiczyć i jeśli ona sama będzie tego warta, zachęć i ją. Jeśli okaże się wartościową kobietą i da się namówić na wspólny wysiłek, to min. Za pół roku sam będziesz wyglądać dużo lepiej
  • Odpowiedz
@Djapko: mów za siebie. Odpowiednia osoba potrafi przekonać i do tego, wiem co mówię, bo niejedną koleżankę, nawet z wykopu, zachęciłem do ćwiczeń. I wiem, że ćwiczą i dalej chcą to robić.
  • Odpowiedz
@Zielonka696969: jeśli ją zachęcałeś w taki sposób, jak tu opisujesz, to się wcale nie dziwię, że robi to niechętnie.

Dobra, jeśli serio mówisz, to dawaj namiary do niej, mam zamiar być kiedyś zawodowym trenerem i zbieram portfolio.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@GalAnonimowy:

Za pół roku sam będziesz wyglądać dużo lepiej i będziesz mieć fajną kobietę wyglądającą coraz lepiej.


Większość takich sytuacji gdzie facet ogarniający siłkę zaczyna trenować swoją dziewczynę przy tuszy kończy się tym, że kobieta zyskuje dużo na atrakcyjności i ma dużo więcej atencji od atrakcyjnych facetów, ma dużo więcej do wyboru sprzed czasu jak była otyła, i w rezultacie cię zostawia. Twoja atrakcyjność fizyczna nie poszybuje w górę od siłowni
  • Odpowiedz