Wpis z mikrobloga

Trochę pod wpływem impulsu kupiłem #nintendoswitch razem z #metroid (jeszcze nie przyszło). Na celowniku mam też Super Mario Odyssey, Zeldę i Lugi's Mansion 3. Są jeszcze jakieś gry (nie anime), na które powinienem zwrócić uwagę?
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sm_m: między innymi jego miałem na myśli pisząc, ze był wspomniany. Wiem, co ludzie polecają i co jest dobrze oceniane, ja z wypisanych grałem tylko w kilka, a w Mario jeszcze żadne ;). To, ze nie grałem nie oznacza, że nie mogą one być dobre (jak i zresztą metro i dead celss, którym również biją pokłony ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
  • Odpowiedz
@Smartek: Ja pamiętam, że zacząłem grać w Metroid Prime (ta seria z widokiem fpp) na emulatorze NGC, bo GC już nie miałem i zupełnie mi się nie spodobał. Z drugiej strony grałem tylko chwilę i może gdybym posiedział, to by mnie wciągnął (chyba Nintendo robi jakiegoś nowego prima). Mam też sentyment do wielu klasyków z ery NESa i SNESa, więc dwuwymiarowa akcja mnie nie odrzuca. Jak masz też plejaka to
  • Odpowiedz
@sm_m: Sprawdzę, sprawdzę, na pewno jest też w gamepassie, bo widziałem. Ale profilaktycznie mam oba ;-). Tak czy owak pochłonięty jestem w stu procentach fire emblem, później w kolejce children od morta, bo kupiłem kilka dni temu na przecenie, przecenione jest też divinity, którym ludzie się zachwycają… i kiedy tu znaleźć czas na wszystkie tytuły warte ogrania, gdy jeszcze wiele fajnych exow N czeka w kolejce (a zacząłem Stray i
  • Odpowiedz
@Smartek: No to masz co ogrywać (; Death Stranding mi się bardzo podobało. Stray kiedyś kupię na płycie, bo nie przyłożę ręki do abonamentów na gry.
  • Odpowiedz
@sm_m: Niestety abo to nieunikniona przyszłość w każdej dziedzinie życia. Mieszkanie (wynajem), telewizja, internet, środki transportu (car sharing i najem długoterminowy są coraz popularniejsze), streamingi muzyki i wideo, teraz pora na gry. Rozumiem niesmak, ale niestety tak to wygląda i do tego wszystko zmierza…
  • Odpowiedz