Wpis z mikrobloga

ogródek must have ze względu na psa


@kamdz: To somsiedzy będą zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie dziku to się lepiej przejdź i zobacz jak czasami takie ogródki wyglądają bo wizualizacja to jedno, rzeczywistość drugie. No i na moje oko to tam połowa tych sprzętów ma zaniżone rozmiary xD daj jeszcze jakieś dodatkowe foto jak to ma niby wyglądać według dewelopera
  • Odpowiedz
bo w biurze mi wciskali że wszystko jest proporcjonalne i nie oszukują w ten sposób xD


@kamdz: no to ja trochę im nie wierzę. Np ta kuchnia-szerokoćc standardowego blatu kuchennego to 60cm.Jak sobie weźmiesz szerokość z ich wizualizacji i spróbujesz na jej podstawie ocenić szerokość pomieszczenia to wyjdzie 240cm. Po wstawieniu standardowego stołu 120cm zostaje ci 30cm z każdej strony. A na ich obrazku wygląda na to że się krzesła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krs90: mieszkam teraz blok obok, to miał być kolejny etap ale developer odpuścił i inny przejął inwestycję, ma wyglądać wszystko podobnie do obecnego więc mniej więcej wiem czego się spodziewać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@krytyk__wartosciujacy: jak ja nie będę to druga połówka będzie, do ogródka też chcę wstawić jakąś szopę (jest pozwolenie) na narzędzia czy jakieś graty
  • Odpowiedz
@kamdz co to za mur/ściana idąca od dolnej części tarasu i dalej u dołu ogrodu? To obrys budynku (bo ogródek na dachu) czy zarysowana jakąś zabudowa (np wjazd do garażu bo to parter)?
Hol trochę dupny. Nie ma miejsca na szafkę na buty szafa we wnęce wejdzie mała więc większość ubrań wierzchnich będzie trzeba kisić w sypialniach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamdz: ta wanna na wizualizacji to jakiś rozmiar mini raczej. Wszystkie ścianki wewnątrz działowe, może udałoby się załatwić lekkie poprzestawianie. Skoro na dole jest kolejna ściana, to zastanawiam się czy ten fragment tarasu nie będzie trochę "jaskiniowaty"
  • Odpowiedz
@kamdz na 100% nie sugeruj się meblami na planie, bo są jak z domku dla lalek. Mam podobny pokój jak ten w lewym dolnym rogu i łóżko 160 zajmuje zdecydowanie więcej, niż tu.
  • Odpowiedz
@kamdz skalę traktuj tak jakby ten TV miał 42cale lub mniej, a narożnik musi być jakiś mikro, żeby go tam postawić. Na oko ten salon będzie miał z 13m2. Rozkład ok. Jedyny minus to malutki pokój dzienny, a reszta ok
  • Odpowiedz
@kamdz: Pokoje trochę ciasne. Tylko po ok 10 m kw. U siebie mam podobnie i mnie #!$%@? ciasnota. No i sprawdź czy ci te stoły, blaty, narożniki na pewno wejdą tak aby nie mijać się tam bokami.
  • Odpowiedz