Wpis z mikrobloga

@Dudek89: Podoba mi się, że nowy zarząd jest bardziej stanowczy / sprawny w pozbywaniu się piłkarzy, którzy niestety odstają poziomem. CHO też niby odjazd na wypożyczenie.
@Warzywo: Ciekawe jak ten sezon traktują w klubie. Czy walka o najwyższe cele, czy jednak przebudowa i nawet miejsce po za Top 4 (o której będzie bardzo ciężko) nie jest tragedia.
Podoba mi się, że nowy zarząd jest bardziej stanowczy / sprawny w pozbywaniu się piłkarzy, którzy niestety odstają poziomem.


@Warzywo: Bo nowi właściciele mają dziś w głowie tylko wage bill. Nie obchodzi ich większość kwot transferowych piłkarzy którzy są w klubie. Poprzedni zarządcy musieli wykazywać, że jak zaliczyli wtopę transferową to udało się ją zamortyzować po czasie. Można spodziewać się, że pod koniec okienka piłkarze niezgłoszeni w wygasającymi umowami odejdą za
@Dudek89: #!$%@? Alonso i Wernera w jeden tydzien? Dla mnie pomnik dla nowych wlascicieli.
@Kristof7: no i w sumie spoko. Marinka by dalej trzymala Lukaku a tak szybko polecial, Werner to samo z Alonso. Dwa lata i nie dojezdzasz do poziomu klubu? adios, #!$%@? jakies wywiady i kwasy? adios, masz wąty co do czasu gry? adios. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fofana, nawet ten De Jong i
@Kristof7: no nie wiem, wczoraj pomoc była bardzo słaba u nas. O ile Kante jest zajebisty dalej w odbiora to pozniej z pilka jest dramat. Interesujace ze Kova nie wyszedl, mam nadzieje ze wszystko ok bo on jest bardzo potrzebny.
@Ostrzewtlumie: To był dopiero jeden mecz. ¯\_(ツ)_/¯
Poza tym klub wzmocnili Gallagher i Carney. No i pamiętajmy, nowi właściciele doskonale wiedzą kogo kibice na SB chcą widzieć najbardziej. Prędzej czy później Chelsea rozbije bank na Ricea.
@Kristof7: No jedynie ten Rice za rok brzmi dobrze zeby nic nie kupowac.
Ale juz za duzo plotek jest ze Chelsea pojdzie po De Jonga. Tylko oby zbili cene.
Niby jeden mecz ale w sparingach i koncowka sezonu byla podobna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Conor mysle bedzie mial ciezko zeby wbic sie do pomocy dwuosobowej. A Carney to nie wiem, mlody jest ale ma duza konkurencje.
Chociaz
@Ostrzewtlumie: Większość informacji Davida jest od Twomeya a jego nigdy nie ceniłem. Imo to gnida która nie raz atakowała trenerów czy piłkarzy za porozumieniem z klubem (Laurencem) a przynajmniej sporo plotek o tym było jak pisał o Lampardzie. Kinsella to moim zdaniem tier1 dla Chelsea już od dobrego roku.
@Ostrzewtlumie: Ornstein to top tier ale on jak pisze o cfc to głównie za porozumieniem z Liamem Twomeyem, korespondentem The Athletic na Chelsea. Przejrzałem info u Kinselli i pisał artykuły jedynie, że zaoferowano Chelsea Depaya, Aube i De Jonga.
@Ostrzewtlumie: Po tej porażce może się im dupa zapalić i mogą przystać na takie warunki. Btw Colwill zadebiutował na OT, zagrał kilka minut ale to i tak sporo mówi jaki to piłkarz a podpisał kontrakt w piątek.
@Kristof7: no widzialem ze Colwill szybko nie wszedl. Dlatego wypozyczenie mi sie nie podobalo, lepsza byla sprzedaz z tym wykupem za kwote 20mln wieksza niz sprzedaz. Cucu jeden trening i od razu zagral 25 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)