Wpis z mikrobloga

@grzesiek23Gda: To takie GTA tylko że ze specyficznym gameplajem i humorem.

Obejrzyj sobie jakiś gameplay z youtuba lub twitcha na premierę tej gry (jak zawsze mnóstwo ludzi będzie grać w ten dzień) i wtedy podejmij decyzję.
@grzesiek23Gda: po ponad 100 h w Elden Ring stwierdzam że ER to takie zepsute soulsy, rozciągnąć wszystko jak gumę od majtek, powsadzać tych samych bossów tylko coraz bardziej skokszonych i niby otwarty świat. Jak nie masz cierpliwości i czasu to odpuść sobie gry DS3 czy ER, ja lubię ich gry, ale naprzykład Sekiro wyje#ałem przez okno, bo doprowadzała mnie do furii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grzesiek23Gda: Jak jesteś kompletnie nowy w gry od FS to przy ER się będziesz super bawił, w porównaniu do poprzednich części to to jest taki pseudo soulslike ze wszystkimi mechanikami z poprzednich części który idzie bardziej w stronę piaskownicy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzesiek23Gda: nigdy nie grałem w soulsy, eldena przez pierwsze 5-10h grałem na siłę bo za późno było na zwrot a 200 Ziko to sporo więc stwierdziłem że będę dawał mu szansę bo jest turbo dużo pozytywnych opinii no i tak moja 50h i jestem oczarowany im więcej gram tym lepiej się bawię. Polecam fhuuuuuj