Wpis z mikrobloga

Pan Patryk jedyny dziennikarz z #rigcz Bez tego lizania się po fiutkach i udawania, że jest super. Macie studio, analizy i zamknąć japę. Ta platforma to kipina. Ona nie jest dla kibiców tylko dla "tfu" Wilkowicza i jego funfli. Sledzienie Twittera to jest niezły ubaw. Wręcz wszyscy narzekają a Pawełek i jego ferajna jarają się studiem i innymi #!$%@?, gdzie najważniejsze sprawa czyli przekaz meczu jest farsą.

#mecz #viaplay #pilkanozna
pusiarozpruwacz - Pan Patryk jedyny dziennikarz z #rigcz Bez tego lizania się po fiut...

źródło: comment_1659807572agkhzhIywHhQiyre96KusE.jpg

Pobierz
  • 13
@pusiarozpruwacz: o toto, smieszy mnie to jaranie się studiem, merytoryką i spijanie sobie z dziubków tej całej ferajny podczas gdy najważniejsze, czyli mecze, realizowane są w gówniany sposób. W dupie mam wymądrzanie się tych mądrych łbów, ja chcę tylko obejrzeć spotkanie pilkarskie w komfortowy sposób, bez odświeżania co 2 minuty bo przerwało transmisję.
@Zi3L0nk4: to zależy, czy łączą ich jakieś interesy z viaplay, jak Borka czy Pola. Podejrzewam, że Tetrycy nie będą chcieli sobie zamykać drogi do ewentualnych przyszłych przelewów od Skandynawów i będą udawać, że tematu nie ma.
Smyk za to to wiadomo, viaplay partner biznesowy Kanału Sportowego, więc pewnie akurat przypadkowo ten wpis przeoczy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡