Wpis z mikrobloga

@daedalus_pl: Pierwsze od lewej są nawet z kutymi grotami, ale jeszcze nie odważyłem się z nich strzelić, bo są za ładne xD. Sam kleisz lotki w swoich? Masz ich znacznie więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@rtpnX: Kupuję, nie mam niestety warunków do wyrobu strzał. Aktualnie najczęściej strzelam z łuku typu tureckiego, a jak chcę podszkolić technikę to mam jeszcze Asyryjczyka o małym funtażu. Czasami bawię się też klasycznym longbowem. A, no i jeszcze kurzy mi się na półce łuk węgierski do którego chyba niedługo wrócę.

Stąd właśnie taka mnogość strzał.
@rtpnX: Też bym chciał tworzyć łuki, ale pomijając wspomniany brak warunków, moje zdolności manualne są na żałośnie niskim poziomie i wiem, że nic by mi z tego nie wyszło. Ze strzałami spróbuję jak w przyszłości wypalą plany lokalowe, bo proste wersje to tak naprawdę klejenie gotowych elementów.

Wyszło Ci już coś fajnego, czy jesteś na etapie łamania pierwszych własnych wyrobów łuczarskich? ;)
@wjtk123 zrobiłem dwa longbowy, trzy płaskie i teraz próbuje jakiś piramidowy. Większość sprzedałem za niska cenę lub dałem za free zaprzyjaźnionym. Lubię cały ten proces tworzenia ale trzeba wiele cierpliwości. Na szczęście teraz w internecie jest wiele informacji na ten temat
@wjtk123: nie wiedziałem że jest społeczność łucznicza na wykopie. Przed pandemia przybieraniem się do zakupu, ale wyszło jak wyszło. Teraz pojawia się czas i środki, więc wracam do tematu zakupu polarisa...