Wpis z mikrobloga

Czym jest ten mityczny charakter, nad którym mają pracować przegrywy?

Znalazłem dla was filmik, gdzie w niecałą minute możecie zobaczyć jak wygląda charakter atrakcyjny dla wartościowych kobiet z p0lski. Nie jest to oczywiście to co mówią wam kołpiarze normicy czy inni #redpill owcy, prawda bowiem ma czarne zabarwienie z szyldu #blackpill

Jedna minuta dzieli was od prawdy, zrozumienia i wyzwolenia

Stop #redpill owym #cope, przyjmijcie #blackpill na swojego boga!

Pozytywny_gosc - Czym jest ten mityczny charakter, nad którym mają pracować przegrywy...
  • 36
@77023: Nie dziwię się czemu mój dawny kolega chadlite miał tyle powodzenia za swoich czasów, nie był AŻ TAK super przystojny i nie jest wysoki, ale ma taki lekko ciemnawy egzotyczny wygląd (jego ojciec miał jakieś częściowe pochodzenie z Bliskiego Wschodu) - to on mi zrobił kulturowy szok gdy mi powiedział że tylko dwa razy w życiu wyrwał laskę i wszystkie do niego podbijały same
@Teec: Ukraińcy to nie wiem,
@sakiro12: p0lki to serio największy szczyt naiwności, myślą, że najpiękniejsze, gdy w rzeczywistości to już starczy obejrzeć poradniki puasów z zagranicy. A ich ojkofobia i ksenofilia, cóż, powiedzmy, że gdyby wskrzesić zmarłych pokroju Mickiewicza, czy Słowińskeigo to napisalibypo powrocie coś takiego przy czym "Lalka" Prusa byłaby łagodna.