Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kusi mnie nowa #kia Niro i nie mogę się zdecydować pomiędzy:

1) czerwonym (runway red) vs. perłowym (pearl white) kolorem lakieru,
b) wersją z oknem dachowym vs. bez (+3k, kusi efekt przestronności, ale obawiam się awarii/przeciekania/mniejszej wytrzymałości dachu),
c) wersją L z pakietem DriveWise vs. wersją Business Line (do której raczej nie brałbym felg 18" - podobno bardziej odczuwa się dziury + spala 0.3 l więcej na 100km).

Cena jest gwarantowana w momencie rezerwacji, Business (~145k) byłaby dostępna do 2-3, a L (~137k) do 6 miesięcy.

Co sugerujecie?

#pytanie #samochod #auto #motoryzacja #samochody #auta #niro #kianiro #salon

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ed889f78a42341bb321c81
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kusi mnie nowa #kia Niro i nie mogę...

źródło: comment_1659783399tgH2vGs2u843P4jo1waRnf.jpg

Pobierz
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Kolor mamy wybrać? Żeby się Tobie podobał? Bralbym mniej brudzący się
2. Jak jesteś wysoki upewnij się że nie zabierze ważnych cm nad głową - ja bym nie brał niezależnie od wszystkiego.
3. Jak samochód ma być wygodny to im mniejsze felgi tym lepiej.

4. Nie brał bym kii, albo dacia albo Mazda/Toyota/honda.
@AnonimoweMirkoWyznania: szklany dach jest spoko, dużo ludzi przed nim straszy ale ja mam w swojej hondzie i jest wszystko git ( 2 lata użytkowania ). Ja osobiście lubię czerwony więc polecałbym tenże kolor. Natomiast chyba od Niro wolałbym nową EV6, tylko wiadomo, 100k więcej
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak masz opcję otwieranego szyberdachu to bierz - mam to w każdym samochodzie i jest to bardzo fajna sprawa z kilku względów: 1. wrażenie przestronności 2. jest jaśniej 3. możesz go zostawić uchylonego latem i samochód tak się nie nagrzewa 4. możesz go otworzyć na full latem i szybko przewietrzyć samochód; nigdy nie spotkałem się żeby to ciekło, co prawda oba moje samochody to BMW (jedno 20 letnie, drugie 5
BiałogłowyHultaj: @Mecowaty: @budus2: @kuncfot: @r00t9six: @Singu__: @hurin: @pro_ceed_GT: (pozwolę zawołać sobie @kogi, który wcześniej pisał o Niro)

Czyli tak: felgi 18" na razie nie, okno dachowe tak, pytanie: czy kolor czerwony może się gryźć wizualnie z jasnoszarą tapicerką?
@kogi Co sądzisz o czerwieni + jasnej tapicerce dostępnej w Business Line? Wiesz może, czy Niro rozpoznaje znaki drogowe i wyświetla dystans do samochodu z
@AnonimoweMirkoWyznania: wczoraj odebrałem nowe Niro w wersji L, już w podstawie rozpoznaje znaki drogowe, dystansu nie wyświetla, ale ma aktywny tempomat. Bierz taką wersje jaka Ci pasuje, ale BL to dziś wg cennika ponad 150k. Gdybym miał dać za to auto tyle pieniędzy to wolałbym dopłacić już te 10-15k do sportage ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@AnonimoweMirkoWyznania: kupując nowe auto nie ma sensu oszczędzać - dokładasz te 10 czy 15 000 które są drobnymi w cenie auta a masz wyposażenie kompletne a za jakiś czas łatwiej odsprzedać bo ludzie chcą dobre wersje. No i nie stracisz na tym bo nowe drożeją.
Rozpoznawanie znaków samo teraz to prawie standard, tempomat który dopatruje się do znaków sam już nie ale to w Polsce nie działa (mamy przepisy które np