Wpis z mikrobloga

vid rel to jedyna szansa dla #przegryw

jak masz wzrost do 175cm to możesz być dany do czołgu - elitarna robota, bezpieczna, miny niestraszne bo nowoczesne systemy - niestety ja mam więcej, więc pewnie piechota, albo operator HIMARSA 250km za linią frontu, ale tak samo niebezpieczna praca jak Wasza.

#wojsko to szansa dla przegrywów by stali się elitą społeczeństwa.

#logikaniebieskichpaskow #rozowepaski bo za mundurem panny sznurem, czy jakoś tak
  • 9
#wojsko to szansa dla przegrywów by stali się elitą społeczeństwa


@smutny_login: elitą XD w kraju, w którym 90% społeczeństwa nie szanuje wojska? No, dobra, teraz jest troche lepiej, bo cywile obsrali zbroje przez wojnę na Ukrainie (raz czy dwa nawet zdążyło mi się usłyszeć podziękowanie za służbę nie od oficjeli na imprezie, a od zwykłego Kowalskiego - kierwa, jakie to amerykańskie i niepolskie), ale wojna minie i znów będzie, że nic
@Bekay: dane instytutu "jestem żołnierzem i wiem jak ludzie reagowali i reagują na mój zawód". Nie mówię, że Ty nie szanujesz wojska, ale ludzie mają wizję wojska opartą w głównej mierze o wspomnienia swoje, ojców, braci, mężów, kolegów, którzy byli w zecie.
Więc zapamietali chlanie i nic nie robienie przez całe dnie.
Jak przychodzili młodzi żołnierze na służbę przygotowawczą to 40% zapytanych o to jaki chciałoby mieć etat mówiło, że kierowcy,