Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Los ze mnie drwi. Do 25 urodzin postanowiłem sobie że jak nie znajdę żadnej dziewczyny to pójdę do prostytutki. Nie chce tutaj rozpisywać się skąd taka decyzja itp. itd. ale po prostu za mocno siedzi mi prawictwo na głowie i dłużej tak nie potrafię żyć. Moi znajomi wszyscy mają to dawno za sobą a ja zostałem z tyłu pomimo że nie jestem jakiś szpetny. Zwykły przeciętniak. Nawet jestem najwyższy ze swojej grupki (185cm) ale jak widać to nie ma kompletnie znaczenia bo liczy się charyzma i przebojowość. No ale mniejsza z tym. 25lvl wybił więc usiadłem przed kompem w niedzielne popołudnie, odpaliłem stronkę z ogłoszeniami i garso. Okazało się że w moim #!$%@? jest tylko jedna godna polecenia dziewczyna. Same dobre opinie, dziewczyna młoda, miła i ma nawet w ofercie GFE (girlfriend experience) co dla mnie byłoby strzałem w dziesiątkę. Tak więc postanowiłem że pod koniec tygodnia zrobię sobie wolny dzień od pracy i umówię się z nią. I co się okazuje dalej. Na drugi dzień wstaje i patrzę, wiadomość na mesku. Jakiś znajomy awatar. Okazuje się że napisała do mnie Magda, laska w której podkochiwałem się całe technikum. Przegadaliśmy praktycznie cały dzień. Sama zaproponowała spotkanie pod koniec tygodnia. Oczywiście ja wniebowzięty zapomniałem nawet że chciałem iść do prostytutki. Spotkaliśmy się po paru dniach pisania w kawiarni. Przegadaliśmy 2 godziny, powspominaliśmy stare czasy ze szkoły. Było mega fajnie. Czułem się jak #wygryw bo dawno z nikim tak dobrze mi się nie rozmawiało a do tego była to laska która mi się bardzo podobała w latach szkolnych i jak się okazało teraz tak samo heh.

Czar jednak szybko prysł. Okazało się że ona miała w tym swój interes. Zapytała czy nie załatwiłbym jej pracy w firmie w której pracuje. Oczywiscie od razu dodałem sobie 2+2. Parę miesięcy wcześniej załatwiłem tam pracę swojemu znajomemu (jak się okazało to również jej znajomy). Jest to niewielka drukarnia a właściciel bardzo mnie lubi bo ja tam praktycznie ogarniam wszystko (łącznie ze sprzedażą online, reklamami, grafiką itd.). Tak więc znajomemu załatwiłem praktycznie z miejsca etat. Najwyraźniej dowiedziała się od niego o tym że mu pomogłem i sama postanowiła to wykorzystać.

Niestety firma nie szuka nikogo, a nawet z tego co mi wiadomo chcą zwolnić 2 osoby żeby obciać trochę koszty. Powiedziałem to Magdzie i jak się pewnie domyślacie kontakt się ostudził. Już nie było śmieszkowania i wysyłania sobie memów do północy. Koniec końców przestaliśmy pisać całkowicie. No nie byłem jej już potrzebny więc elo. Poczułem się jak gówno. Do teraz tak się czuję.

Ale teraz najlepsze. Jak już przyszedłem trochę do siebie po tej sytuacji to stwierdziłem że jednak nie ma innego wyjścia i trzeba zadzwonić na #divyzwykopem. Ale takiego ch##a!. Ogłoszenia już nie ma. Na garso ktoś nawet napisał że panna planowała skończyć z tym i to miał być jej ostatni miesiąc. Ironia losu i jakieś fatum. Żyć mi się odniechciewa w takich momentach. To boli bo wiem że jestem jaki jestem, znam swoje możliwości, wiem że pewnych rzeczy nie przeskoczę. Stwierdzam że wystarczy mi malutkie ciastko (wizyta u prostytutki), nagle ktoś zaczyna wywijać mi dużym pięknym tortem przed nosem (Magda). Po czym wychodzi i zabiera mi nawet to małe ciastko które miało być nagrodą pocieszenia. Dla mnie to już nie ma ratunku, zdechnę za 10 lat jako wieczny prawik.

#relacje #divy #przegryw #seks #fatum #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ed13e386ac248b6bb54351
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania współczuję. Okropne, jacy ludzie potrafią być interesowni. Tyle dobrze, że chociaż szybko wyszło szydło z worka, jeśli chodzi o koleżankę. a co do reszty, to nie przejmuj się - jak już tyle lat z tym czekałeś, to rok więcej nie zrobi Ci dużej różnicy
@AnonimoweMirkoWyznania: Za bardzo sie zaangażowałeś w tamtą Magde, gdybyś nie poświecił jej całości swojego czasu tylko ona musiałaby troche na niego zapracować być może wyglądałoby to inaczej. Tak samo jak padł tekst o załatwieniu roboty, to był idealny moment żeby pokazać charakterniaka, bo to ona była potrzebującą w tamtym momencie i nie wykorzystałeś tego, nawet głupi tekst co oferujesz w zamian byłby lepszy pokazanie siebie jako beta. Uwierz mi, że k**
@AnonimoweMirkoWyznania: Taguj #przegryw a nie #divyzwykopem.

Na Twoim miejscu opowiedziałbym Madzi, że macie co prawda zajebiście płatne wolne stanowisko Creative Director, ale nie wiesz czy Madzia by sobie poradziła... Kto zna życie ten wie, w jaki sposób Madzia by udowodniła że jednak da radę.

Dodatkowo pewnie postawiłaby Ci jakieś szamanko, a za zaoszczędzony hajs mógłbyś kupić bukiet róż i wybrać się do Panny z garso.

A potem to wiadomo, cięcia
@AnonimoweMirkoWyznania: smutłem dla Ciebie Opie. Szczerze mówiąc zaczynając ostatni akapit byłem przekonany, że to wysokiej jakości zarzutka i że ową Roksą okaże się wlaśnie Magda, jednak jak miało się okazać, życie pisze najsmutniejsze pasty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Btw jak chcesz to napisz na priv