Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Najbardziej żałuje, ze nie kupiłem poniżej 20k :/ teraz odjechało i się trzyma kolejny tydzień.
Myślicie, ze jeszcze bedzie okazja poniżej 20k? #bitcoin #kryptowaluty

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ecc9b4cd8e77c268b63c13
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś po prostu nocoinerem, który czeka na upragnioną cenę, a ta, może nawet nie przyjść. Według mnie, cena 23k$ za btc to dar od losu - dar od tego na górze (o ile istnieje). Powiedz mi #!$%@? mać, jakie to ma znaczenie, czy kupisz za 23k$ czy za 20k$ na przestrzeni powiedzmy 10 lat? Ci, którzy tego po prostu nie widzą, są głupkami i powinni się doedukować u chociażby Ryszarda.
@AnonimoweMirkoWyznania: ale teraz jest na czerwono i to bardzo, jesteśmy 66% od ATH. To jest właśnie promocja i ten moment, kiedy trzeba kupować jak #!$%@?. Nie wiadomo jaka cene się utrzyma, czy spadniemy trochę bardziej, czy przez jakiś czas będziemy kręcić się w kółko, dlatego polecam DCA i regularne dokupowanie co miesiąc w horyzoncie inwestycyjnym 3-4 lata+. Jak spadnie do 15k, to też będzie spoczi - wtedy za tą samą cenę
@AnonimoweMirkoWyznania teraz? nie wiem, nie musi być żadnego paliwa przez najbliższy czas, spokojnie możemy mieć dalej cenę $20k przez następne 2-3 lata.

Wbrew pozorom, to nie jest zła wiadomość. Nie licz, że idealnie wyczujesz moment i jak kupisz, to magicznie nagle zacznie rosnąć. Teraz jest dobry czas na akumulację, gdy na BTC jest negatywny sentyment. Uwierz mi, że dużo lepiej akumuluje się, gdy jest bessa, można się spokojnie edukować, na tagu są