Wpis z mikrobloga

Łapcie pierwszy odcinek. Jest wiele niedoróbek, tak jak mówiłem, mogliście mieć inny obraz tego przed premierą, ale im więcej odcinków, im więcej wejść, tym mam więcej możliwości do popisu. Początki bywają trudne, jesteście właśnie tego świadkami, ale miejmy nadzieję, że wszelkie Wasze negatywne oceny będę niwelować w następnych odcinkach. Przede wszystkim zależy mi na promowaniu Łodzi w sercach łodzian i wszystkich w naszym kraju.

Udostępniajcie ten link, wyślijcie ten film rodzinie, znajomym, nie tylko z Łodzi, ale też z innych miast. Zróbmy hałas i pokażmy, że nasza Łódź jest piękna :) Jutro z rana zrobię znalezisko, z racji Waszej wykopowej pomocy, dam link pod tagiem.

A już po Nowym Roku drugi odcinek, w którym omówię nowe, łódzkie inwestycje. On, oraz następne, będą trwały krócej :)

Wołam także @hannazdanowska - tak, to Pani mi podarowała tę flagę, za co serdecznie dziękuję pod koniec.

Powiem tak. Gdyby nie Mirko, to coś by nie powstało.

#ldzmiastemsnow #lodz #l-------a #mikroreklama #vlog #youtube #pokazmorde
p.....9 - Łapcie pierwszy odcinek. Jest wiele niedoróbek, tak jak mówiłem, mogliście ...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gresiu12: NIEMOŻLIWE, byłem pewien że jesteś w podziękowaniach na końcu. Wybacz, ominąłem też jeszcze kogoś, wszystko będzie uzupełnione od następnego odcinka. Wiedz, że bardzo dziękuję!. Tak jak mówiłem, nagrywanie na żywo, jest na razie niemożliwe przez sprzęt. Tzn. jest, ale jakość tego jest marna.

@Radus: Wiem, ale to na razie pierwszy odcinek, takie prowadzenie do tego, co będzie, a będą odcinki oczywiście krótsze. Oczywiście że się bronię, ale
  • Odpowiedz
@Radus: Kręcę JVC GZ-E15, którego średnio polecam do takich przedsięwzięć, ale jaka cena, taka jakość niestety. Dźwięk w Zoom H1 + obróbka w Audacity. Całość montuję w Sony Vegas, oczywiście też dochodzi fotoszopka.
  • Odpowiedz
@piksel169: Część merytoryczna (historia Księżego Młyna) jak najbardziej na plus - naprawdę oglądałem z ciekawością :) Jeśli piszesz, że kolejne odcinki będą trwały po 5-6 minut to w tym temacie już nic nie piszę bo też mi się wydaje, że dla tej formy to będzie rzeczywiście optymalny czas. Także powodzenia z kolejnymi odcinkami, czuję się zaintrygowany :)
  • Odpowiedz
@piksel169: Grubo. Naprawdę bardzo spoko wyszło, znaczy ta 1 część może faktycznie zbyt przegadana ale skoro to wyjątkowo tak. Następny odcinek, inwestycje czyli mój konik ;D Daj znać o czym tam dokładnie masz mówić :P
  • Odpowiedz
@piksel169: co do szumów przy nagrywaniu na zewnątrz to wypadałoby ci kupić taki mikrofon przypinany do kołnierzyka. To chyba nie są drogie rzeczy. A na pewno lepiej dźwięk nagrywa niż kamerka którą nagrywasz stojąc kilka metrów od niej. A jakość obrazu chyba powinna być lepsza na zewnątrz bo lepsze oświetlenie.
  • Odpowiedz
@piksel169: cieszę się ze flaga się przydała, gratuluję pomysłu i przyłączam się do gratulacji, proszę wziąć pod uwagę sugestie dotyczące długości klipu, jak na YT to nawet ja wiem, że odcinek był troszkę za długi :)
  • Odpowiedz