Wpis z mikrobloga

Łapcie pierwszy odcinek. Jest wiele niedoróbek, tak jak mówiłem, mogliście mieć inny obraz tego przed premierą, ale im więcej odcinków, im więcej wejść, tym mam więcej możliwości do popisu. Początki bywają trudne, jesteście właśnie tego świadkami, ale miejmy nadzieję, że wszelkie Wasze negatywne oceny będę niwelować w następnych odcinkach. Przede wszystkim zależy mi na promowaniu Łodzi w sercach łodzian i wszystkich w naszym kraju.

Udostępniajcie ten link, wyślijcie ten film rodzinie, znajomym, nie tylko z Łodzi, ale też z innych miast. Zróbmy hałas i pokażmy, że nasza Łódź jest piękna :) Jutro z rana zrobię znalezisko, z racji Waszej wykopowej pomocy, dam link pod tagiem.

A już po Nowym Roku drugi odcinek, w którym omówię nowe, łódzkie inwestycje. On, oraz następne, będą trwały krócej :)

Wołam także @hannazdanowska - tak, to Pani mi podarowała tę flagę, za co serdecznie dziękuję pod koniec.

Powiem tak. Gdyby nie Mirko, to coś by nie powstało.

#ldzmiastemsnow #lodz ##!$%@? #mikroreklama #vlog #youtube #pokazmorde
p.....9 - Łapcie pierwszy odcinek. Jest wiele niedoróbek, tak jak mówiłem, mogliście ...
  • 29
@piksel169: Oglądam, słucham i oceniam na bieżąco. Suchar jest epicki :D A Łódź...

- mam tam sporo rodziny więc wiem orientacyjnie jak jest i odczucia tych ludzi o Łodzi są mieszane

- ma potencjał bo leży na styku dwóch autostrad, ma lotnisko, jest w środku Polski (jakby zrobili porządne połączenie z A1 to byłoby dobrze bo teraz do centrum można jechać nawet godzinę)

- miejsce tanie do życia ale ceny są
@piksel169: O ty dziadu, ja swojej facjaty do intra użyczam a mnie nie wymieniłeś :P

Odcinki rób krótsze, w scenach gdy pojawiasz się na ekranie mów spontanicznie, nie staraj się powtarzać wymyślonych wcześniej zdań bo brzmi jakbyś trochę czytał. W następnych materiałach wciskaj dużo ciekawostek, wywiadów i staraj się trzymać w miarę szybkie tempo. Np. jak będziesz mówił o budowie jakiejś trasy to idź i nagrywaj gadanie stojąc obok i mając
@piksel169: ludzi gadaniem zanudzasz ;) krótko i konkretnie powinno być ;) nie podoba mi się tez oskarżycielski ton "ty #!$%@? z polski wiem ze bluzgasz na łódź!", od razu stawiasz się na pozycji broniącego się. Czekam na więcej i krótkie tematy po 4 min ;) jak chce 20 min reportażu to wejdę na TVP łódź. Czym krecisz/montujesz?

Tak czy inaczej powodzenia i czekam na więcej ;)