Wpis z mikrobloga

Beka z tych wszystkich premier leagowcow i bundelsigowcow co ogladaja mecze w 720p, a na mecz nie mogą iść, bo ich klubik gra 1000km od ich chaty.

A ja fan Ekstraklasy pyk, meczyk w FullHD, jak chce to ide na stadion mojej drużyny, podopinguje drużynę, zwyzywam policję. Sam poziom gry dużo nie odstaje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikstolar: to nie są fani Bundesligi tylko co najwyżej Bajernu lub Dortmundu. No może ostatnimi latami trochę Lipska. W La liga większość to fani Barcy lub Realu. Nikt nie jest fanem jakiegoś klubu z 5 miejsca. Poza tym to co to za fan który argument za bycie fanem uznaje dobra gre. Fanem jest się na dobre i na złe.
  • Odpowiedz
@matson: szok, ktoś się utożsamia z drużyną, której kibicuje od dziecka. Sam tak nie piszę, ale jestem w stanie to zrozumieć


@Lipa1992: I przy okazji jest sezonowcem, którego nie stać nawet na kibicowanie top3 drużynie w Europie, tylko od razu idzie w Barce albo Real XDD Co za frajda?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mikstolar: ja zaś mam beke z tych wszystkich ekstraklasowców masochistów, którzy muszą sobie wmawiać, że ci parodyści zarabiający 20x tyle co ich pensja w januszexie, są jakimiś super piłkarzami. Potem taki troglodyta idzie na stadion i śpiewa "zawsze i wszędzie policja je**na będzie" "olelele olelela i tylko [tu wstaw nazwę pipidówy]" czy jakieś inne odgłosy dla szympansów, przez co nie da się skupić na meczu.

A Premier League? Kocyk, ciepła herbatka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanleymorison: no ale jak dziecko z polski jakieś ma ci zacząć kibicować np jakiemuś Brighton? Ja mając te 7-8 lat miałem tylko do oglądania ligę mistrzów na TVP/u jakiegoś kolegi c+ raz na sto lat i tam zobaczyłem po raz pierwszy Real. Dzieciak prędzej zachwyci się jak jakieś sztuczki robi Ronaldinho, niż doceni kunszt taktyczny i zwykły przeciętny mecz drużyny premier league. Obejrzałem kilka meczów i oglądam i kibicuję Realowi do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fighter_forGlory: a to już jest takie klasyczne #!$%@?, że w b klasie nie grają dużo gorzej. Grałem najwyżej w 4 lidze, mając okazję wyjść na przeciwko 2-3 ligi, widać jaka to jest przepaść. Gość z ekstraklasy wrzuci na karuzelę takich amatorów. Na żywo bardziej się docenia. Najbardziej właśnie mówią tak ci, co tylko obejrzą jakąś kompilację kiksów itp. Z każdej ligi można tak zrobić, ale mało kto tak w Polsce przeżywa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanleymorison: sezonowcem mógłbyś mnie nazwać, jakbym przestał kibicować Realowi po nieudanych wielu sezonach. No wyobraź sobie, że w latach 99-2000 kablówka to był luksus w wielu domach. Nie miałbym raczej gdzie oglądać innych lig
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matson: kiedy zaczynałem oglądać Real, to akurat wszystkiego jakoś nie wygrywali. Valencia też była mocnym klubem w tamtym czasie. Mam w wieku 30 lat oglądać jakiś słabszy klub i przestać śledzić drużynę, której jestem fanem od 20 lat? Hiszpańską ligę i tak oglądam kiedy mam czas, nie tylko Real
  • Odpowiedz