Wpis z mikrobloga

Co poza kiełbasą i karkówką jest waszym top tier jedzeniem na grilla?

Szukam inspiracji na jutrzejszego grilla. Chciałbym cos innego niż klasyki w postaci kiełbasy i jakiejś karkówki. Zwykle poza tym wpadają też
- grillowane warzywa
- kręciołki z boczku
- ser z grilla
Ale wypadałoby coś jeszcze dorzucić, albo coś w końcu wymienić na coś innego

#jedzzwykopem #grill #jedzenie #gzw #gotujzwykopem
niochland - Co poza kiełbasą i karkówką jest waszym top tier jedzeniem na grilla?

...

źródło: comment_1659714917bE7KcxwBPAUDA3H562qbnv.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niochland: żabnica owinięta boczkiem, przegrzebki, szaszłyk z.krewetek, osmiornica która wczesniej była ugotowana na miękko, kukurydza w folii z masłem, pstrąg w folii
  • Odpowiedz
@niochland:

ser pleśniowy - ta skorupka pleśniowa sprawia, że ser się nie rozpływa tylko puchnie wewnątrz
ryba - ale potrzebujesz takie kratki do ryby bo bez tego się rozwali w trakcie grillowania
mięso z uda bez kości - jest dostępne w biedrze, obtaczasz w przyprawach i do dzieła, jest lepsze niż pierś
kiszka ziemniaczana
kaszanka
jak masz Inter Marche to kiełbasa stamtąd bo inter robi samemu swoje kiełby i nie używają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niochland: może już za późno ale podzielę się szybkim i dobrym przepisem
Masło mieszasz z ugniecionym czosnkiem, smarujesz nim tortillę, kladziesz na to mozarelle i szpinak, składasz w trójkąt, smarujesz olejem i na grilla
Na prawdę bardzo smaczne
  • Odpowiedz
Dobra, nie sądziłem, że będzie tyle propozycji. Dzięki wszystkim, ale nie zamykam tematu, bo grillowanie jest zawsze tematem otwartym
Temat ten dodaję do ulubionych żeby mieć na lata grillowania.
Skorzystam z któryś przepisów na pewno, właśnie zabieram się do grillowania i kilka pomysłów Mirków na pewno wpadnie na tego grilla, kilka kolejnych na kolejnego, a jeszcze inne na innego - będzie co jeść na pewno!

A jeżeli czytasz ten komentarz komentarz za
niochland - Dobra, nie sądziłem, że będzie tyle propozycji. Dzięki wszystkim, ale nie...

źródło: comment_16597900529u2aIDsacQjrssGfmpGdLZ.gif

Pobierz
  • Odpowiedz