Wpis z mikrobloga

#coininvest #zloto #metaleszlachetne #inwestycje #inwestowanie

Cześć

Przymierzam się do drugiego zakupu złota tym razem chciałbym zamówić przez neta z Coininvest ale mam kilka pytań:

1. Czy ktoś z was już zamawiał u nich monety bulionowe?
2. Ile czasu czekaliście na wysyłkę
3. W jakim stanie przyjeżdżały do was monetki? W sensie czy ktoś miał jakiś problem z uszkodzonymi monetami etc.
4. Czy jest jakiś sposób na anonimowy zakup przez neta?
5. Ktoś ma kod na bezpłatną wysyłkę przez Coininvest?

Za pierwszym razem kupiłem kangura od @TavexPL. Generalnie bardzo fajni jesteście. W salonie dowiedziałem się wszystkiego co żółtodziób taki jak ja powinien wiedzieć o inwestowaniu w złoto. Polecam was zwłaszcza jak ktoś przed zakupem potrzebuję zobaczyć dotknąć nagryźć monetę czy aby na pewno prawdziwa. No i wiadomo w salonie niby PESEL podajesz ale nikt nie ma prawa cie wylegitymować więc zawsze można się pomylić ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Tak, że ten z Tavexu byłem zadowolony natomiast te ceny to jednak są 200-300zł wyższe w porównaniu do Coininvest więc chyba tym razem spróbuję u niemiaszków.

To jak ktoś może polecić odradzić?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trotglober: ja tam wolałbym monetę od ręki bez zastanawiania się czy będzie uszkodzona czy nie i czekania na nią miesiąc. No ale skoro chcesz popróbować to powodzenia życzę, to Twoje pieniądze
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara jasne zalety kupowania od ręki są bezdyskusyjne ale moje pytanie było inne i skierowane raczej do tych którzy mieli już okazję zamawiać przez neta niż do tych co wolą kupować osobiście.

Tak że ten dziękuję za twoją opinię: "nie wiem nie znam się ale się wypowiem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz