Wpis z mikrobloga

@Badmanek dlatego napisałem PoPis, dla mnie to jedno i to samo z tą różnicą że jedni są pobożni a drudzy bezbożni. Plan nadal działa, wystarczy podzielić Polaków i można rządzić, oczywiście przegrany i tak dostanie się do sejmu. Sytuacja win-win, oni jak razem chleją po wizycie w studio tv to tylko się śmieją z motłochu. Ot taka dygresja.
  • Odpowiedz
dlatego napisałem PoPis, dla mnie to jedno i to samo z tą różnicą że jedni są pobożni a drudzy bezbożni. Plan nadal działa, wystarczy podzielić Polaków i można rządzić, oczywiście przegrany i tak dostanie się do sejmu. Sytuacja win-win, oni jak razem chleją po wizycie w studio tv to tylko się śmieją z motłochu. Ot taka dygresja.


@kaszanka_z_cebulka82: jest bingo oświeconego symetrysty.
-pis po jedno zło
-podanie jakiejś losowej mało znaczącej
  • Odpowiedz
@Tymajster: nie bo każdy musi być #!$%@? takim sprawnym fanatykiem jak ty
nie ma w Polsce na kogo głosować a już napewno nie na "opozycję". Nisze typu Hołownia to mrzonki
dziel i rządź sprawdza się doskonale co widać na twoim przykładzie. polska polityka podziału jest kalką polityki usa.
i wolę być oświeconym symetrystą niż taką kukłą zaślepioną jak te matoły z totalnej
  • Odpowiedz
Jak nadal co trzeci polak może na nich głosować, to jest jakieś nieporozumienie


@Winden: w 2019 głosowało ogółem ok. 49% uprawnionych, więc nie mam mowy o co trzecim Polaku, a gdzieś o 16%, czyli co ok. 6 uprawniony do głosowania głosował na pis.
Należy mieć też na uwadze to, że 3 lata temu pis uzyskał 43,59% głosów, czylo spadek jest jednak dość znaczący.
Wyraźnie widać, że te 10% przejęła Polska 2050.
  • Odpowiedz
@rales: Wierze, że Konfederacje stać na 10%, jestem człowiekiem pełnej wiary() mam nadzieję, że Polacy staną na wysokości zadania i Konfederacja wyprzedzi upośledzone lewactwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rales

Czyli 90% Polaków to idioci, którzy głosują od 33 lat na tych samych złodziei niszczących kraj?


Nowe, nie znałem...

@ziuaxa: a jest ktoś na kogo można głosować spośród tych "nie złodziei"? Na które kluby i koła głosować, które dostaną więcej % niż mniejszość niemiecka?
  • Odpowiedz
@mitchumi: nie trzeba być żadnym fanatykiem, wystarczy nie być ułomem.
Rząd PO był rządem o wiele lepszym od obecnego rzadu PiS.
Realnie mamy szansę na rząd taki lub taki. Więc wybieram PO. Jak ktoś twierdzi, że "nie ma na kogo głosować" więc nie zamierza wcale, ten wspiera PiS.
  • Odpowiedz
@Tymajster: no i o to chodzi - skoro większość wybiera PIS a nie PO a reszta ma w #!$%@? i nie głosuje to taki obraz totalniactwa właśnie. Miernoty które nie potrafią tak #!$%@? pisiorstwa wyrzezać z rządzenia.
Na PO nie zagłosuję nigdy bo od razu możemy żegnać się z dealem na militaria z Korei oraz atomem i kompletnym uzależnieniem od Niemiec. I ta obłuda z 500+ i licytacja ile to PO
  • Odpowiedz
  • 0
@marxu A na kogo mają głosować?! Na oszołomów z KO, Lewicy i Holownie? Weź się chłopie zastanów. Ci ludzie są w ogóle niewiarygodni.
  • Odpowiedz