Wpis z mikrobloga

@kocurowy:

Dla was kobieta ma wykonywać każdy wasz rozkaz, byle odmowa to dla was obraza majestatu czy inne fikoly, ból doopy i problemy psychiczne. Byle pierdoła to dla was "brak szacunku do partnera" więc w sumie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus XD co to za #!$%@?. Jakby mnie żona prosiła żebym zgolił brodę bo wtedy bym się jej bardziej podobal to bym to zrobił i tyle, bo chciałbym być dla niej jak najbardziej atrakcyjny. Więc to działa w dwie strony, także twoje argumenty jeżdżą na wózku inwalidzkim, elo xD
  • Odpowiedz
@kocurowy:

Sam jeździsz na wózku, ja chciałam by niebieski zgolił brodę i odmówił, więc i ja mam prawo odmówić jemu ingerencji w mój wygląd jeśli nie jest w moim interesie, więc odmowa ze strony różowej nie różni się odmową ze strony niebieskich, ale oczywiście według was facet może odmówić jeśli chce, a różowa musi się zgodzić bo inaczej będzie zdradzona i według was będzie to usprawiedliwione.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kocurowy:


Dla was kobieta ma wykonywać każdy wasz rozkaz, byle odmowa to dla was obraza majestatu czy inne fikoly, ból doopy i problemy psychiczne. Byle pierdoła to dla was "brak szacunku do partnera" więc w sumie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AlienFromWenus: dlatego obecnie małżeństwo to głupota. Bez obrączki na palcu by tego nigdy nie zrobiła, bo po dwóch minutach zbierałaby swoje rzeczy spod okna ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: w jaki sposób dokonujesz definicji pojęcia zdrady jeśli żona wykonująca wrogie wobec męża ruchy by na złość "zagrać mu na nosie" według ciebie w ten sposób go nie zdradza?
Dziwną metamorfozę przeszło używanie i rozumienie słowa zdrada w polskim języku.
Ukrainiec przekazywał Rosjanom informacje na temat położenia ukraińskiego wojska, ale nikogo nie zdradził, bo z żadnym Rosjaninem się nie ruchał ani w żadnym się nie zakochał, więc nie ma mowy
  • Odpowiedz
@Bananek2: a może to on jej robi na złość? A ona mu tylko pokazuje że to wcale nie jest miłe? Wy nie zrozumiecie jak wam różowa powie że coś się jej nie podoba, wam to trzeba dobitnie pokazać, ugryźć gdy wy gryziecie a nie tylko powiedzieć "ała, to boli, nie rób tak więcej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@juzwos: Miarą upadku mężczyzny jest jego poziom tolerancji na takie odpały partnerki. Zrobi coś źle? Musi ponieść konsekwencje. A jak będzie powtarzać #!$%@? zachowania lub przegnie, to paszoł won, nie ma przebacz, muszą być zasady.
A jeśli małżeństwo staje na przeszkodzie pozbywania się #!$%@? kobiet, to się nie zawiera małżeństwa i tyle.
Jak kobieta ma szanować mężczyznę, który sam siebie nie szanuje i jest taką uległą #!$%@?ą bez zasad?
  • Odpowiedz
chciałam tylko się dowiedzieć, czy chodzi właśnie o tę toksyczność czy samo zetniecie włosów "a kobiecie nie wypada mieć krótkich".


@AlienFromWenus: Oczywiście chodzi o toksyczność i dziecinne robienie na złość, bo niewykluczone są wszak rzadkie przypadki, kiedy to chłopu podobają się krótkie włosy, co sobie mogą ludzie w związku ustalić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Trauma_Teddy:


Hahaha xD


Wy naprawdę jesteście #!$%@? xD byle zgolenie włosów to powód by kopnąć kobietę w zad,


Oczywiście. Oszpecanie się to jest bardzo dobry powód do zakończenia niesakramentalnego związku. Jakby facet przestał się kąpać, to byś pewnie nie miała problemów żeby spuścić chłopa na bambus?

ale jednocześnie macie ból doopy gdy różowa którą męczycie psychicznie swoimi wymyślonymi problemami


W jaki sposób dręczył ją psychicznie?

wy nie macie dla kobiet za
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

Masz rację, również uważam, że mamy nieograniczone prawo do dysponowania własnym ciałem.Ja na przykład, kiedy moja ex zasugerowała mi, że powinienem skrócić włosy (jako frontman kapeli r'n'rollowej wiem od niej lepiej, jak długość włosów wpływa na sprzedaż naszych płyt) zrobiłem co następuje:
1) przez miesiąc nie podcierałem tyłka po wizycie w klopie - w celu utrzymania naturalnej flory bakteryjnej
2) oddawałem mocz na podłogę i na ściany - w końcu
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy:

Weź mi wytłumacz gdzie tu oszpecenie się? Facet ma krótkie i spoko, dziewczyna ma krótkie i od razu "oszpeciła się!" Naturalnie nawet mężczyzna powinien mieć długie, rozdzielenie na długość włosów to wpływ kultury
  • Odpowiedz