Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trauma_Teddy:


Weź mi wytłumacz gdzie tu oszpecenie się? Facet ma krótkie i spoko, dziewczyna ma krótkie i od razu "oszpeciła się!" Naturalnie nawet mężczyzna powinien mieć długie, rozdzielenie na długość włosów to wpływ kultury

@AlienFromWenus: dokładnie tak, w naszej kulturze iwazamy, że pewne zachowania są złe. Takie jak mężczyźni chodzący w sukienkach/x odkrytymi nogami do biura w lecie, jak kobiety z krótkimi włosami, tatuaże na twarzy, brak higieny
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy:

A więc zero własnego zdania, tylko ślepe przyjęcie czegoś i trzymanie się tego niezależnie od tego czy jest dobre czy złe. Rozumiem że robienie na złość i na przekór jest złe i jest toksyczne i to można zarzucić tej babie i z tego powodu zastanowić się nad rozwodem bo to nie świadczy dobrze o niej, ale litości, wziąć rozwód tylko z powodu "oszpecenia" czyli ścięcia włosów, które i tak
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Trauma_Teddy:


A więc zero własnego zdania, tylko ślepe przyjęcie czegoś i trzymanie się tego niezależnie od tego czy jest dobre czy złe.


A gdzie ja to napisałem? Związek to kompromisy, a ona nie chce kompromisu, tylko narzuca swoją wolę.
Czyli jak facet przestanie się myć, albo zacznie tyć do jakiś strasznych rozmiarów, to też będziesz broniła jego decyzji i atakowała kobietę za
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy:

Jeśli ktoś się nie myje to najwyraźniej lubi śmierdzieć, jak ci wygląd nie pasuje to oczy zamkniesz, jak ci śmierdzi to nosa nie zamkniesz bo się udusisz

Zresztą porównanie higieny do fryzury xD rozumiem gdyby dla równowagi i ona się nie myła ale zrównanie ścięcia włosów do higieny to niezłe odklejenie od rzeczywistości XD
  • Odpowiedz
Rozumiem że robienie na złość i na przekór jest złe i jest toksyczne i to można zarzucić tej babie i z tego powodu zastanowić się nad rozwodem bo to nie świadczy dobrze o niej, ale litości, wziąć rozwód tylko z powodu "oszpecenia" czyli ścięcia włosów, które i tak odrosną a może i będą zdrowsze to dziecinada xD


@AlienFromWenus: dziecinada to jest to co ta kobieta zrobiła i jeśli powiedziała facetowi
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trauma_Teddy: ale łysa fryzura nie równa się bycie chłopcem xd to wy macie takie skojarzenia ale to tylko wasza wina że je macie

@AlienFromWenus: krótkowłose, małe i szczupłe będzie się kojarzyło z chłopcem, choćbyś nie wiem jakie fikoły tu odstawiała. Gdyby się z nią taką ożenił, to jego problem. Ale jeśli my mamy o siebie zadbać, to wy też nie możecie robić z siebie kukieł. I tak, kobieta z krótkimi włosami wygląda jak manekin na wystawie.

Jeśli ktoś się nie myje to najwyraźniej lubi śmierdzieć, jak ci wygląd nie pasuje to oczy zamkniesz, jak ci śmierdzi to nosa nie zamkniesz bo się udusisz


Nie możesz na całe życie zamknąć oczu, jeśli z taką kukłą mieszkasz. Nie da się nie widzieć i nie spotykać. Dlatego użyłem porównania do higieny, bo wygląd otoczenia wpływa na twoje życie dokładnie
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy:

No ja logikę nie umiesz? Brak higieny to choroby, brak włosów to brak włosów xd tego nie trzeba nawet udowadniać

Ale znając waszą mentalność wam trzeba pokazać wykresy i statystyki oraz zalinkowane wyniki badań poważnych profesorów żebyście w końcu przestali się kłócić xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlienFromWenus:

Brak higieny to choroby, brak włosów to brak włosów xd tego nie trzeba nawet udowadniać


Oszpecenie partnerki to depresja, a w konsekwencji samobójstwa, w które od wielu lat nas wprowadzacie takim właśnie shamingiem, jaki uprawiasz na wykopie. Tutaj to nie jest aż tak bardzo szkodliwe, bo jesteś tylko awatarem. Ale gdyby moja żona okazała się być tak toksyczna jak ty, to rzucenie się pod pociąg faktycznie mogłoby wydawać się całkiem niezłym rozwiązaniem, jeśli w perspektywie miałbym kilkadziesiąt lat ewentualnego małżeństwa.
Natomiast jeśli nawet założymy, że ktoś doprowadzi się do tak niskiego poziomu higieny, że wystąpią jakieś choroby, to większość z nich leczymy w tydzień, czyli twój argument jest
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trauma_Teddy:

Ale znając waszą mentalność wam trzeba pokazać wykresy i statystyki oraz zalinkowane wyniki badań poważnych profesorów żebyście w końcu przestali się kłócić xD

@AlienFromWenus:

No tak, bo dla nas liczą się fakty, a nie wyjęte z dupy opinie, które sobie zmieniacie co trzy minuty w zależności od nastroju.
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy: jak wam wystarczy taka bzdura do popełnienia samobójstwa to nic tylko gratulować, że śmieci same się wynoszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak jesteś taki mądry to sam zalinkuj badania wskazujące wpływ ścięcia włosów przez kobietę na liczbę samobójstw wśród mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy: no tak tak, kolejny mądry który jest święcie przekonany, że wystarczy podać mu płeć a powie mi, jakim człowiekiem jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żebyście wy umieli tak krytycznie patrzeć na siebie, jakimi wy partnerami jesteście, jakimi głupotami zatruwacie wasze małżeństwa, jak wy toksyczni potraficie być, tak jak krytycznie umiecie patrzeć na kobiety, to może związki faktycznie miałyby sens. Wy jedynie potraficie zgrywać ofiary losu,
  • Odpowiedz
Bo jesteście wyjątkowo nieempatyczne.


@Trauma_Teddy:

Zabijają się bo są słabi, skoro brak włosów u partnerki jest dla was porównywalny do braku rąk i nóg ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? to co jak żona zostanie sparaliżowana i nici z seksu, to dopiero będzie kłoda w łóżku, od razu skoczycie z mostu czy najpierw weźmiecie z taką kobietą rozwód? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlienFromWenus:

Zabijają się bo są słabi, skoro brak włosów u partnerki jest dla was porównywalny do braku rąk i nóg ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zabijają się, bo rozumieją że kobieta, którą pokochali i ta z którą muszą żyć, to dwie różne osoby. Nagle z miłej kobiety, dla której chciał poświęcić całe swoje życie wyrasta jakiś łysy, roszczeniowy golum, który najczęściej nawet nie potrafi zarobić przyzwoitych pieniędzy, żeby wspomóc rodziny budżet.
Potem zaczyna czytać o rozwodach, okazuje się że ma 9x mniejsze szanse na pozytywne rozstrzygnięcie sprawy niż kobieta pomimo tego, że statystycznie to on
  • Odpowiedz