Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piospi: brałem z tego sklepu Ampown Game Official Store
https://a.aliexpress.com/_vFPEWz , dostawa w mniej jak 2 tygodnie, ale z tego co się orientuje to jest problem z dostępnością ekranów do Miyoo, więc jak coś się pojawi to trzeba brać bo to już raczej towar reglamentowany. Widziałem że mają być jakieś dwa nowe modele , jeden to napewno Miyoo P60 ale to już zapewne nie ten pułap cenowy bo widziałem że n64
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piospi: 2.8 chodzi ci o ekran? To jak narazie jedyne miyoo ,dzieli się na v1 i v2. Oba mają te same rozmiary ekranów,ale v2 ma lepszą baterię i ekranik o wiele lepszy. V1 już chyba nowego nie kupisz, v2 zresztą też już EOL. Ludzie polują na to co zostało ale ceny rosną,aidziałem już za 800zł co trochę mija się z celem xD
@Kick_Ass: Dziękuję, już śpię więc nie doczytałem, że to chodzi o ekran. Myślałem, że 2.8 to po prostu V2.8 :)

Widzę, że na Ali chodzą po 300-400 złotych. Jutro sobie przejrzę i coś zamówię, bo mam ochotę na pogranie w stare gierki z GB czy PS1 :)
@Kick_Ass: Wątpię, żeby zakończyli produkcję v2, po pierwsze sprzedaje się jak świeże bułeczki, po drugie zbyt krótko jest na rynku, żeby im się to opłacało. A ten nowy Miyoo 2 wygląda na fake.