Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

te, rycerzyk. Myslisz,ze ten kacap uwazal podobnie jak ty?


@Readox: Te, giermek. Trzymaj konia, a nie głosujesz. Chyba wyraźnie napisałem, że mam to gdzieś.

a mnie bawi ten koleś, wiedział na co się pisze :)


@bregath: #!$%@? wiedział. Myślał, że pojedzie, pozabija i wróci jak bohater i do tego z kasą. Reality check - jak mawiają Francuzi. Nie mniej jednak jego głupota, jego barbarzyństwo czy cokolwiek innego nie może być
Muzyka fajnie dobrana nie powiem ale czy to smieszne, taki durny gatunek. Zachodnia europa wcale nie lepsza, raptem wiek temu rozpoczelismy 1 wojne i gazowanie na polu. Eh tyle swiata nie zdobyte (kosmosu) a tu takie kwiatki.
ależ ja go nie odczłowieczam. Bawi mnie jego moonwalk horyzontalny. Koleś dostał to, na co zasłużył i do czego walnie się przyczynił.


@bregath: Nie zaprzeczam. Wyjmuję to jednak z równania.
szkoda mi trochę tych rosjan


@SargonofAkkad: ci którzy nie chcieli tego mają trzy posiłki dziennie w obozie jenieckim ¯\_(ツ)_/¯
Ci którzy przyjechali tam odbierać niepodległość Ukrainie jak ten gość ma dokładnie to co chciał. Szkoda ci go bo ma to co chciał?

W dupie mam kto to - uważam, że naigrywanie się z prawdziwego cierpienia to #!$%@?.


@DeadIy: ale wiesz że on tam właśnie był by takie cierpienie zadawać innym?
@SargonofAkkad: kolejny marzyciel, widzę. To nie jest PROBLEM WŁADZY w Rosji, tylko mentalności kraju jako całości. XIX w., XX wiek - cały czas ta sama mentalność, niezależnie od władzy.

Może rządzić tam nawet Car Rudy Czarny Gej, a i tak ich cele będą takie same.
kolejny marzyciel, widzę. To nie jest PROBLEM WŁADZY w Rosji, tylko mentalności kraju jako całości. XIX w., XX wiek - cały czas ta sama mentalność, niezależnie od władzy.

Może rządzić tam nawet Car Rudy Czarny Gej, a i tak ich cele będą takie same.


@Hornic: A jak to się ma do tematu bajkopisarzu?