Wpis z mikrobloga

@aarahon: Nie oznacza to, że przestali być ludźmi, a ich umieranie stało się śmieszne. Mimo wszystko nie wiesz kim był ten człowiek, co robił na tej wojnie, dlaczego na wojnę pojechał itd. Nie wiesz nawet, czy kiedykolwiek udało mu się kogoś zabić. Po prostu wrzucasz wszystkich do jednego wora. I chociaż jego śmierć jest w trakcie walki czymś kompletnie normalnym i naturalnym, tak wspólne onanizowanie się tym przez ludzi z
  • Odpowiedz
@zeroR3: > Nie wiesz nawet, czy kiedykolwiek udało mu się kogoś zabić. Po prostu wrzucasz wszystkich do jednego wora.

No i tak ma być! Dopóki będziemy traktować onuce jak normalnych ludzi i rozróżniać ich na tych złych i dobrych nic się u nich nie zmieni. To ci dobrzy muszą mieć plute na każdym kroku w pysk żeby się obudzili i wzięli sprawy w swoje ręce. W chwili obecnej każdy ruski
  • Odpowiedz
  • 2
@Krnabrny_Prebiotyk

@nagly_atak_faszyzmu: najlepszy klip to był, gdy kacapy zebrały się w tuzin chłopa między busem a płotem, i Ukraiński Gieroj zza tego płotu rzucił między nich granat xDDD


A był takowy z udziałem Azowców. Ruscy wyrazili z busa a Ci im zgotowali ostrzał z frontu i granaciki zza płotu. Mistrzostwo świata.
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany:
Bzdura
bilecik moze dostajesz ale go olewasz lub nie, nikt cie siłą do pociagu nie wsadzi
Ruscy maja 40k dezerterow
Nic im nie moga zrobic bo nie ma oficjalnie wojny, poboru, zAgrozenia ich obsranej ojczyzny.
Ochotnictwo.
PrzEciez To tylko operacja specjalna :)
  • Odpowiedz
@DeadIy: A wystarczyło żeby został w domu. Mam nadzieje, ze wielu ruskich zobaczy jak szybko znika życie, szansa na radośnie spędzoną młodość, czy perspektywa lat spędzonych z rodziną. Wybrał zły system wartości i za to c--j mu w dupe,
  • Odpowiedz
Mam nadzieje, ze wielu ruskich zobaczy jak szybko znika życie, szansa na radośnie spędzoną młodość, czy perspektywa lat spędzonych z rodziną. Wybrał zły system wartości i za to c--j mu w dupe,


@pocharatke: Masz rację. Tylko nie o tym ja mówię.
  • Odpowiedz
Nie oznacza to, że przestali być ludźmi, a ich umieranie stało się śmieszne.


@zeroR3: Dla mnie ktoś kto jak człowiek nie zachowuje się ma swoją nazwę. Jest to rusek. I w tym przypadku jest to śmieszne i wesołe bo dostał to co chciał, cieszę się że mu się powiodło.

Niezależnie od tego kim był i co tam robił to jest to obcy żołnierz który jest tam i walczy przeciwko Ukrainie
  • Odpowiedz