Wpis z mikrobloga

Z tego co widzę to szykuje się 3000+ do ogrzewania.

Zastanawia mnie jak została rozegrana kwestia w przypadku osób, które nie mają swojego mieszkania, a jedynie wynajmują i nie są tam zameldowane.

Czy takie osoby nie dostaną nic? Czy 3000+ dostaną właściciele mieszkań? Co w sytuacji, gdy mieszkanie wynajmuje grupa znajomych albo studenci? Jeśli kasę dostaną właściciele to czy potraktują to jako inflacyjną rekompensatę, a wynajmujący będą musieli płacić normalne rachunki? Która grupa ma za te 3000+ zagłosować na pis?

Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi.

#nieruchomosci #wegiel #socjalizm
Pobierz
źródło: comment_1659625064hq1GcsGUwHGubwHbeBcfJx.jpg
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrBeast: nie mam siły, ale co ogrzewasz gazem, dom? Czy mieszkanie w bloku, które jest twoje, ale blok niekoniecznie? Zastanów się dobrze xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrBeast: nie martw się, u mnie zostało złożone, bo miasto samo zadbalo o przypomnienie, a tak to nawet kampanii informacyjnej nie było wystarczającej xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrBeast: ale jak masz gazem i napiszesz, że węglem, to myślisz, że tego się sprawdzić nie da? Bo co innego jak masz drewno i złożysz, że jednak jeszcze węglem palisz. No nie wiem xd
@banjo: Senat zajął się dodatkiem węglowym, przyjęto poprawki do ustawy. Zgodnie z nimi, wsparcie ma trafić do wszystkich gospodarstw, niezależnie od źródła ogrzewania.
XDDD idioci #!$%@?
Senat zajął się dodatkiem węglowym, przyjęto poprawki do ustawy. Zgodnie z nimi, wsparcie ma trafić do wszystkich gospodarstw, niezależnie od źródła ogrzewania.

XDDD idioci #!$%@?


@MrBeast: no akurat idiotyczne byłoby gdyby dostali tylko grzejący węglem, już pomijając resztę sensowności całej akcji
@MG78: zakładam że jeżeli najemca płaci rachunki i są na jego nazwisko, to on składa, bo mieszkanie na czas wynajmu jest jego gospodarstwem domowym. Jak się za rachunki płaci do właściciela, to właściciel weźmie kase i tyle.