Wpis z mikrobloga

@r5678: Widocznie to nie samochód dla Ciebie. Ja otwieram dach jak jest więcej niż 12 stopni, a z zamkniętym jeżdżę tylko jak pada deszcz lub muszę wyskoczyć na autostradę na dłużej. W słońcu się najlepiej jeździ, okulary przeciwsłoneczne na głowę i można się nawet opalić.
  • Odpowiedz
@lim0: ja mając szyberdach szklany jak jest słońce to zasuwam go podsufitka bo słońce świeci aby był cien. Otwieram go tylko jak nie ma słońca albo jest noc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@exystexys: 11 lat jeździłem coupe, a teraz mam małego sedana i nie czuje wiekszej różnicy w użytkowaniu spowodowanej zmiana nadwozia, ale ja jeżdżę głównie sam
  • Odpowiedz
@PiotrFr: ja nie przepadam za motocyklami i nie chce mieć, więc mnie się nie pytaj :d na pewno w lato bym nie jeździł nawet skuterem jak są upaly bo za gorąco a kask musisz mieć o ubiorze odpowiednim nie mówiąc

Rowerem sporo jeździłem kiedyś mega dużo ale obecnie jak jest lato i gorąco to nie dotykam się chyba że w nocy typu wyjść o 20 albo później.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nadwozie typu sedan albo coupe bez otwieranej klapy bagażowej ala liftback z jednej strony funkcjonalnie to porażka , ale z drugiej taka konstrukcja jest bardziej zwarta, bo tylna półka robi za rozpórkę i usztywnia nadwozie. Tył ma mniejszą tendencje do nadsterowności i dochodzi mniej odgłosów typu skrzypienie, praca uszczelek itp

Super było moc wpakować do bagażnika telewizor 55 albo rower bez odkręcania kół ale jednak wolę lepsze prowadzenie za mniejsza funkcjonalność
  • Odpowiedz