Wpis z mikrobloga

Czy jest tutaj ktoś kto pracuje w dpd? Paczka przyjechała z Hiszpianii do Polski w 2 dni, w 3 kolejne jest w moim mieście, nagle okazuje się, że następnego dnia (dostałem telefon od obsługi dpd) "zgubiła się etykieta", potem "nie wiemy gdzie jest Pana paczka, szukamy jej", no i:

"oddział w dalszym ciągu weryfikuje losy paczki, może to ptrwać do 30 dni.

Prosimy o cierpilwość i kontakt w późniejszym terminie."

Taką odpowiedź dostałem jak prosiłem o pismo dla sklepu, że nie wiadomo gdzie jest moja paczka, żeby mi mogli wysłać nową/zwrócić pieniądze.

Gdzie mam się #!$%@?ć, żeby cokolwiek ruszyło?

#dpd #kurier #kurierzy
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Straszy: napisz do sklepu i opisz sytuację. Przecież DPD ci nie wyśle duplikatu zawartości. A na samych magazynach jest czasem burdello, ex-worker from InPost here.
@DwaCztery: a myślisz co zrobiłem?

Taką odpowiedź dostałem jak prosiłem o pismo dla sklepu, że nie wiadomo gdzie jest moja paczka, żeby mi mogli wysłać nową/zwrócić pieniądze.
@Straszy: Mają rację, zazwyczaj zgubiona paczka to zgubiona etykieta. Paczki transportowane w procesie logistycznym są narażone na zmiany temperatur i wilgotności i cóż, gorszej jakości i zleżałe kleje puszczają i etykieta odpada. Dlatego do paczki zawsze warto włożyć duplikat etykiety. ( ͡° ͜ʖ ͡°)