Wpis z mikrobloga

Wiecie co dawno nie byłem na tagu
#konfederacja ale to co się #!$%@? to poezja. Oni postulują usunięcie 13 14 emerytury. Ale #!$%@? żaden nic nie wspomniał o tym że dla tych emerytów to jest wszystko. Pozbawiając ich tego skazują ich na skrajne ubostwo. Panowie i panie skrajne ubosrwo jest przyczyną największej ilości śmierci na świecie. Znowu "merytoryczne", " fachowe" podejście do sprawy. Zabić te stare dziady co na konfe nie głosują. Brawo wy młodzi wolnościowcy... Wyborcy tych co chcą pozbawić ludzi którzy już koncza swoje zycie paru lat, dla czego? Bo są bezmyślnymi politykami pisBiS. #katotaliban #bosak #polityka
  • 20
@BoskiPrototyp: Panie przecież według paróweczkowego wolnego rynku to najlepiej emerytom urzadzić hunger games, przy okazji ZUS się odciąży a na koniec zlikwiduje i myk niziutkie podatki.

Co nei zmienia faktu że 13 i 14 to patologia i powinna to być zwykłą waloryzacja
@BoskiPrototyp: Ogolnie to troche mnie zastanawiaja 2 rzeczy:

Dlaczego ktos po pewnym wieku ma prawa wyborcze. Statystyka jest nieublagana. Im duzej zyjesz tym wieksze prawdopodobienstwo ze zaraz sie wylogujez z tego swiata.
I idzie taki senior zaglosowac na pis bo ten daje (i idze takich dosc duzo) po czym pis wygrywa a oni sie wylogowuja. Pis rzadzi i rozpierdziela kraj jeszcze 4 lata. Ich juz dawno nie ma. Troche to zastanawiajace.
@bastek66: to nie takie proste wiesz... widać że nie czytałeś ani jednego artykułu o tym że obniżka podatków wpłynie na inflacje... można by zlikwidować teraz podatek belki od oszczędności... Mamy za dużo chusteczek chigienicznych w obiegu z nadrukiem orzełka. Nie jak się to ma do wydatków budżetowych. Inaczej dostaniesz 10 wypłatę i kupisz za nią 1000 litrów paliwa ale już 11 tylko 900. Wydasz wypłatę. Puścisz pieniądz w obieg. Będzie go
@BoskiPrototyp: Emeryci mieli mieć 12 wypłat w ciągu roku a nie 14 dlatego powinno się te dwie zlikwidować i zklikwidować opodatkowanie emerytów. Mnie nadruku pustego pieniądza na socjal, niech rośnie siła nabywcza.

Populiści powinni wisieć zamiast lisci

Jeszcze raz mowię: Nie mam nic przeciwko ale kto by wtedy został?
Lepiej zabierz babci dowód i w ten sposób się przyczynisz do większego prawdopodobieństwa obalenia PISu.

Ale zapomniałem że jesteś PISowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aik32fr45yd: ale czy ja cię obrażam??? Rządy to nie zawsze wybory typu dajmy odpodatkujmy itp. Podwyżka wieku emerytalnego przez PO nie była populistyczna. Pis to wykorzystał. Ale z punktu widzenia demograficznego była potrzebna. i co i mamy pis u władzy. teraz tacy zwolennicy