Wpis z mikrobloga

@Szalom: Tylko nie bądź idiotą żeby tylko na studniówkę kupować garnitur. Kup taki, żeby używać te 3 lata. Bo są tacy, co kupują mega świecące "modne", a później do wyrzucenia. A na studniówce i tak nikt nie zauważy co nosisz, gwarantuję, po pierwszym tańcu każdy ściąga marynarkę.

#buldupy
  • Odpowiedz
@Szalom: tylko nie zakładaj butów do biegania plox XD i prawdę mówiąc nie jestem fanem tych obszyć. Ważne z jakich materiałów jest wykonany, szukaj takiego z możliwie największą ilością bawełny. Poczytaj jak się dobiera rozmiar garniaka, inb4 zagięcie na spodniach i takie podobnie dziwne zwyczaje XD

@Qer: ściągają bo mają worki na śmieci na sobie, ja takiego problemu nie miałem.

@MasterSoundBlaster: miał być fit w stylu włoskim ale faktycznie
  • Odpowiedz
@Qer: Jak masz garnitur z dobrego materiału, to nie ma potrzeby ściągania marynarki.

Zaraz ktoś tu wyskoczy z koszulą z krótkim rękawem jeszcze ;]
  • Odpowiedz
@Szalom: Moim zdaniem lepszym wyborem będzie garnitur wełniany, bawełna na pełen garnitur nie jest jakimś świetnym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że jak rozumiem, będzie to twój jedyny garnitur. Wełna jest dużo bardziej uniwersalna.
  • Odpowiedz
@Qer: jak rozmiarowo dobrze dobrany to się nawet nie czuje że się jest w garniturze, tak samo jak jest z materiałów nie ma potrzeby ściągania marynarki :)
  • Odpowiedz
@Strus: @Lrrr: A wolicie biegać na bieżni w bluzie, czy w samej koszulce? Bo choćby był garniak z najzajebistszego materiału, to i tak jest w nim goręcej niż bez niego.

Tak, to prawda, mniej się człowiek poci i tak dalej. Nie mówię, że materiał nie ma znaczenia. Mówię tylko, że większość ludzi ściągnie marynarkę i tyle.
  • Odpowiedz
@tomy86

XD

@i_forgot_my_password

Nie no, jasne nie wezmę, ubrałbym jakieś ładne wizytowe oksfordy czy coś, też uważam te buty w tej stylizacji za wieśniackie

@Qer

A uważasz, że ten jest świecący, modny i do niczego innego nie będzie się nadawał? Bo moim zdaniem właśnie chyba będzie okej, taki mocno uniwersalny ten garnitur.

@mozzkid

MĘNSKICH NIE BYŁO?

Ogólnie troche mi się podoba, że jest troche taki obcisły, jest z 4% elastanu, bo trudno
  • Odpowiedz
Mówię tylko, że większość ludzi ściągnie marynarkę i tyle.


@Qer: Większość ludzi ma tanie garnitury, co przekłada się na gorsze materiały, co przekłada się na konieczność zdejmowania marynarki. A i tak jak koszula jest kiepska, to spocisz się niemiłosiernie, więc na np. weselach pełno jest wujków-januszy w koszulach z krótkim rękawem :P
  • Odpowiedz
@JackieChan: to samo można powiedzieć o większości polskich marek, z vistulą/wólczanką włącznie. generalnie @Szalom marka całkiem niezła, mam kilka ich ubrań i noszą się dobrze, na młodym te "rurki" też inaczej wyglądają, ja podchodzę pod 30 i nie założyłbym
  • Odpowiedz