Wpis z mikrobloga

Samolot cioci wbił się w powietrze, czekamy teraz na dalszy etap wydarzeń po odpłynięciu floty Amerykańskiej.

1 dnia dostaliśmy ataki na strony rządowe oraz część bankowych, zablokowanie dostaw chipsów i wypłaszanie ryb działami. Wleciała również mapka ćwiczeń wojskowych, które wskazują na tymczasową blokade Tajwanu do 7 sierpnia.

Dzisiaj zaczęliśmy z grubej rury, ddosy wciąż trwają, wniesienie samolotów Chengdu J-20 i Su-27CK, zdjęcia pojazdów wojennych, krzyczenie o poniesieniu konsekwencji i niedopuszczalności ostatnich czynnów oraz
Ban na:
Piasek
Cytrusy
Niektóre produkty rybne
Niektóre firmy zajmujące się produkcją herbaty, bakalii, miodu, kakao i warzyw

Ciekawe co teraz będzie się działo, kiedy Pelosi oddali się na bezpieczną odległość od Tajwanu wraz z flotą. IV Kryzys w Cieśninie Tajwańskie? Chiny tak blisko nie przeprowadzały ćwiczeń od 1995/96 roku. Obok jeszcze mamy Japoński archipelag Sakishima.

Chiny żeby uratować resztki godności i jakkolwiek wyjść twarzą muszą odpowiedzieć militarną siłą. Konkretnym rozwiązaniem by było okupowanie wód z których pochodzą dostawy jak i akcje militarne na przybrzeżnych terenach Tajwanu.

Po wczorajszyj niepewnościach na rynkach i zgaszeniu euforii o szcześliwym wylądowaniu dzisiaj licze na gaszenie euforii o szczęśliwym powrocie Pelosi oraz konkretnych konsekwencjach Chin, które będą miały wpływ na światowe dostawy. Tymbardziej że w Chinach występują coraz większe problemy rynkowo-gospodarcze, a akcje lecą na łeb na szyje.

Shorty trzymane, Dolar is strong
Spektakl się rozpoczyna
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chiny #tajwan #usa #wojna #gielda #ekonomia
Pobierz
źródło: comment_1659523063nbkvaK8M3g810nYMGe6Dei.jpg
  • 16
@zjadaczszyszek3000: jak manewrowałeś pozycjami, to może i tak ci wyszło.

Najpierw była narracja, ze beda mocne spadki, jak wskaźniki makro pokażą nam techniczna recesje. Jak to się skończyło? RAKIETA W GÓRE

Później była narracja, że po ostatnim posiedzeniu FED, poleci „kometa” w dół. Jak to się skończyło? RAKIETA W GÓRE

ale oczywiście wykopek cały czas grający shorty praktycznie nic na tym nie stracił, ba jeszcze zarobił

( ͡° ͜ʖ
@maniek74

Niczym nie manewrowałem, mam te same pozycje co wtedy zawierałem i narracji nadal nie zmieniam. Nie szła ci matma chyba za bardzo matma w szkole co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Noiceno
Było pare zdjęć i filmików z transportu, być może to z wczoraj, ale nagrania ani pojazdy nie były takie same

@DJ007
Lekkie odbicie mamy po jej wylocie, zobaczymy co się wydarzy dalej
@zjadaczszyszek3000: 8 dni temu przed FED pisałeś, ze dajesz „kase na stół” i ładujesz w shorty, gdzie sa indeksy wtedy a gdzie sa teraz każdy widzi. Jak ktos dał sie nagonić i posłuchał tych apokaliptycznych przepowiedni o „komecie” ktora miala isc po FED, to juz jest dawno wyzerowany. Teraz probojesz straszyć juz czym innym
@maniek74
Tak i nie spodziewałem się tych pomp na których też potraciłem kase i to również wstawiałem. Ja nie strasze ludzi tylko analizuje obecne sytuacje i sentymemt, a że nie nie wychodzi no cóż. Nie krzyczałem jak poprzednie scenariusze wychodziły to i nie będę krzyczał jak ten się sprawdzi.

Jeśli nie potrafisz odróżnić straszenia od analizowania to nie chciałbym być twoim portfelem. A jak ktoś słucha się wykopkowych prognoz to nie powinien
@zjadaczszyszek3000: skoro twoje brednie sie nie sprawdzaja, a dalej je wypisujesz, to obstawiam, ze robisz to celowo, aby wlasnie mniej kumaci tracili pieniadze, a za to zwyczajnie po ludzku należy sie mela na pysk ( ͡° ͜ʖ ͡°)