Wpis z mikrobloga

@MrFisherman: Nie no, ja nie mówię że się nie da ok fotela kupić, tylko chodiz mi o to, że nie jest on ergonomiczny, a pseudo ergonomiczne w tej kasie to straszna tandeta-mój brat miał taki i był fatalny, chyba że są jakieś pojedyncze sensowne modele.
Ja mam już 4letniego Markusa, spoko, ale irytuje brak ruchomych podłokietników.
Płaciłem za niego chyba 500zl i za takie pieniądze jak najbardziej był spoko.
Teraz sam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzysiek944: a spoko, ale ja i tak mam zamiar kupować biurko elektryczne więc połowe czasu w pracy i tak mam zamiar przestać więc aż taki drogi fotel za 2k chyba mi nie potrzebny :D do tej pory miałem "gamingowy" diabolo coś tam i masz racje nie jest ergonomiczny xD
  • Odpowiedz
@MrFisherman jakos miesiąc temu kupiłem sobie biurko od spc elektryczne. Bardzo sobie chwale. Gdy jest podniesiony na 114 cm(?) troche chwieją monitory na uchwytach przymocowanych do biurka ale przy pisaniu na klawiaturze jest git. Obczaj sobie na yt u ziemniaka jak go skręcał.
  • Odpowiedz
@MrFisherman: Ja kupowałem osobno stelaż i osobno blat.
Stelaż to spe-214ab
A blat kupiłem taki budżetowy, ale wygląda na żywo spoko jak dla mnie i jak narazie po roku prawie nie ma żadnych śladów na nim żeby się coś w nim psuło czy coś
https://allegro.pl/oferta/blat-biurko-stol-140-x-70-dab-craft-zloty-w-jakosc-10557292339?utm_source=notification&utm_medium=cartWithPayment&utm_campaign=cef7b135-c856-4150-84eb-687c2d87cdd6&snapshot=MjAyMS0xMi0xM1QwMDozNDo1MS44NDdaO2J1eWVyOzk2MzMwNTg2YTAxZWMzMzllMDhlMWY1NjRjNjY0ZmNkN2Y5NTNmNzdkZjZlNjM5OTI0Nzk3MGZmMjcyMDQzOTg%3D
  • Odpowiedz