Wpis z mikrobloga

@QTINIO: to grupa przegrywów, ktorych xayoo wyciagnal z odmentow siedzenia w piwnicy na discordzie i grania po 1 h dziennie w gierki xD jeszcze chyba kazdy z nich mial incydenty z myslami samobojczymi.

W sumie poza tym niskim Akim, typ jest cynikiem, pewnym siebie, z jakiegos powodu ludzie mowia ze jest przystojny ale ma wysokie ego i widac jak latwo podkreca inne osoby, jego styl to cyniczne chamstwo.
@nukey: no z tego co wiem to tak,

Popo nie wiem kim jest (nie jestem widzem Xayoo, od nidawna wiem o ich istnieniu) tylko slyszalem ze mial epizody ze chcial sie #!$%@? xD. Aki byl jakims ziomkiem Xayoo od dawna, wiem ze pracowal jako programista i zostal nim sam z siebie (bez studiow). Suchar tez sie zziomkowal ale pochodzi z patologicznej rodziny i w sumie mocno sie stara aby z tego
@nukey: nie wiem ile sie znaja. Nie jestem widzem Xayoo, nawet nie wiem od kiedy typ istnieje w internecie i kiedy mogl sie zakumplowac z Sucharem czy tymi innymi z poczatku. Ten cynik Aki kiedys powiedzial, ze on nigdy sie nie kolegowal z ludzmi, chyba Xayoo mniej wiecej to samo przekazal. To tez oddaje moje spojrzenie na znajomosci.

I imo to znajomi na zasadzie, ze sie ze soba dogaduja, zaczynali od
@Milowia997: no tak, dlatego Aki to wyjatek. Typ jest cynikiem i raczej gardzi ludzmi, widac z obserwacji ze zachowuje sie inaczej niz reszta i jest bardziej przebiegly od reszty z nich xD no i ja watpie ze najlepsza na ttv ale nie ogladam ttv i nie znam prawie zadnych innych xd