Wpis z mikrobloga

@nukey: jak to biznesowo, wlasnie odwrotnie, po prostu sie dobrze ze soba czuja, to ludzie o podobnych pogladach i tyle. Dla mnie najbardziej naturalna forma znajomosci xD a jak ktos wypada z kolka to imo naturalnie, bo juz jest inny i nie pasuje. Ale nie watpie, ze Xayoo jest coraz bardziej ostrozny przed dawaniem komus swiatla, bo rozumie, ze betaorbiterzy moga chciec go wykorzystac.
  • Odpowiedz
@nukey: nie źle zrozumiałeś kumple którzy mają robić streamy a jak coś im nie pasuje to mogą #!$%@?ć ale że nie mieli nic a xayo dał im wszystko to się go trzymają holak się #!$%@?ł bo zdał sobie sprawę że się nie nadaje do syrimingu i chciał jakoś jeszcze zarobić narobił szumu wokół siebie o dostał walkę na high tyle #!$%@?ł się na kumpla który dał mu wszystko w internecie
  • Odpowiedz
@NewBlueSky już nie przesadzaj z tym akim "cynikiem" jak to 9000 razy nadmieniłeś, gość jest najstarszy z nich i taki z niego programista, że znudziło mu się bycie wiecznym juniorem i próbuje zostać full time streamerem, problem w tym, że gość w ogóle nie ma charyzmy i nie jest ciekawy, chyba oglądamy dwa różne uniwersa, choć jak sam mówisz ty znasz ich dosyć krótko to może dlatego masz takie spostrzeżenia ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seanconnery: co ma do tego wiek xd ja bylem cyniczny (to jedna z opcji, umiem żonglować tymi rzeczami) os dziecka. Ja go nie ogladam, odladam jakies shoty i widze ze zachowuje sie inaczej niz reszta tych nolifow. Jest pewny siebie, Holak tez byl, z tego co wiem to zajmuje obecnie takie same miejsce pod względem liczby widzow. No dla mnie to naturalne ze nie potrafi tego zmienic, on istnieje tam
  • Odpowiedz
@QTINIO: mi chłopaków z xi zawsze dobrze się ogląda na takich strimkach z grilla czy "degustacji", szczerze nigdy nie byłem w stanie zrozumieć hejtu na wykopie w ich stronę XD Z całej tej ekipy nie przepadałem tylko za japczanem i holakiem, ale problem sam się rozwiązał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Arksen: a zgadnij skąd jest hejt liczby i kasa jaka zgarniają przy tym nie będąc małpkami wykopu jak inni patostreamerzy przez to dupa boli, no i hejt w ich stronę idzie też bardzo mocno ze strony comunity post pajalockowego które ma nadreprezentację na wykopie sam kiedyś widziałem jak po banie paramaxila franio na streamie z kilku multikont pisał komentarze debil stąd taki ruch
  • Odpowiedz
@seanconnery: Ale co ty gadasz XD Przecież op napisał, że chłopaki ze zdjęcia wyglądają jakby nigdy nie dotknęli dziewczyny i odbijam, że dziewczyna akiego jest modelka, a prawie każdy z nich ma partnerki. Do czego ty piejesz chłopie XD
  • Odpowiedz
@Strictee: Mailinh bardzo sympatyczna i miło się oglądało dopóki nie było u niej na czacie tej całej tej toksyny od xayoo industries, widać że i ona ma tej toksycznej społeczności dosyć, już jej wszystko jedno i zaczęła się bujać z prostytutką po niemieckich burdelach
  • Odpowiedz
@Chlebek_Pyszny: kiedyś sporadycznie trafił się jakiś ban, teraz już nikt nie próbuje banować bo trzeba byłoby wszystkich wybanować, wystaczy napisać kilka razy dwie znane literki żeby był powód do wybanowania 3/4 czatu jeżeli brać pod uwagę kontekst
  • Odpowiedz