Wpis z mikrobloga

Chlebek = Pan Jezus, nie można wyrzucić.

Kolejny blok w którym chlebek ląduje na klapie, a nie w śmietniku


@PsotnyWiatr: ale logika jest z@jebista: kładziesz na koszu czyli "ja nie wyrzuciłem", trochę na miarę intelektu osób które nie przejadą bo przebiegł drogę czarny kot, tylko czekają aż ktoś inny przejedzie xD
  • Odpowiedz
biorą bezdomni


@vieniasn: chyba dozorca/sprzątaczka wywala później jak sprząta bo dlaczego bezdomny miałby jeść spleśniałe jedzenie?
Mało już ma problemów żeby jeszcze sraczki dostać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
i myślisz, że on potem magicznie znika?


@Wredna_pomarancza: tak ()


Ptaszki wydziobują i maja szczęśliwe brzuszki ()

@Mr_3nKi_: chleb ma bardzo negatywny wpływ na zdrowie ptaków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PsotnyWiatr: matka za młodu mi mówiła żebym nie wyrzucał chleba do śmietnika tylko kładł obok to jak ktoś głodny będzie to sobie weźmie xD rocznik 56 i ze wsi więc nic dziwnego że wierzyła w takie zabobony
  • Odpowiedz
u mnie sie odkłada w jedno miejsce i biorą bezdomni


@vieniasn: No na pewno #!$%@? bezdomni szukają po śmietnikach spleśniałego/twardego chleba kiedy w Polsce nie da się fizycznie umrzeć z głodu bo jadłodajni jest od #!$%@? i dla odmiany z świeżymi produktami xD
  • Odpowiedz
Jak widzę ile tu osób pisze ze powinno się zostawiać chleb na koszu xd chyba powinno się takie osoby wysłać do szkół specjalnych xdd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
U mnie są specjalne pojemniki na pieczywo, są osoby które go zbierają i chyba karmią kury.

@arais_siara: Polska XXI wiek: na każdym osiedlu jest dziad z koniem / baba z kurami którzy zbierają chlebek po śmietnikach xDDD
  • Odpowiedz
Nie wierzę, że ktoś może poważnie pisać o racjonalności zostawiania chleba na koszu. ( _)
Bezdomny nie będzie żarł suchego czy spleśniałego chleba. Wszędzie są jadlodalnie i jadlodzielnie, to nie Sybir jakiś XD W koszavh jak szukają to puszel albo butelek na skup a nie skislego chlybka XD
Zwierzakom wszelkim tylko się tym chlybkiem zaszkodzi bo jedyne co tym chlybkiem zyskają to buzującą srake.
Skoro dla ciebie ten chlybek
  • Odpowiedz
Chlebek = Pan Jezus, nie można wyrzucić.


@PsotnyWiatr: ale tu nie chodzi o Jezusa czy coś tylko starsi ludzie pamiętają jak o chleb było ciężko (sąsiadka babci oddała ślubna obrączkę za bochenek chleba)
  • Odpowiedz