Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jobless: od aut się odczep bo ich po prostu nie ma, a w statystykach są brane z tego co kojarzę nowe rejestrację czyli nowe auta w większości. Z PL do UA wyjechało kilkaset aut w związku z zawieszeniem ceł i ograniczenia 10 lat wieku pojazdu, ale do nas nie przyjechało tyle aut z zachodu aby wypełnić lukę.

Poza tym wszystko się zgadza ( )
  • Odpowiedz
@jobless: tiaa, to wszystko wina PiSu. #!$%@? tam z kryzysem globalnym, kryzysem energetycznym w całej Europie, destabilizacje globalnej gospodarki... To wszystko wina PiSu i tylko w PL tak się d, ieje. Wszędzie indziej jest mleko i miód.
  • Odpowiedz
@vegetassj1: bo wcześniej tego nie było. Cała nasza scena polityczna taka właśnie jest.
A powiem Ci sekrecik - tak wygląda scena polityczna w każdym kraju :)
Tylko na zachodzie media są trzymane za mordę przez ichnie rządy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Mecowaty:
Nie na takim poziomie,nie na takim poziomie
Niezalezne od rzadu instytucje byly mniej lub bardziej niezalezne,a teraz?
Wszystko jawnie realizuje pomysly narzucone przez rzad,nawet sie z tym nie kryja

Takiej pogardy wobec wyborcow nie miala zadna partia.
Ale masz 500 plus,wiec nie masz prawa krytykowac rzadu.
  • Odpowiedz
@vegetassj1: serio?
No tak, bo np w takiej Holandii policja nie strzela z ostrej do protestujących rolników.
Bo w takich Niemczech nie ma pacyfikowania brutalnego protestów.
Nie to co w Polsce, gdzie to się dzieje.
Oj chłopaku, jak Ty mało znasz życie.
Syn premiera Holandii jest właścicielem największej sieci ładowarek do samochodów elektrycznych i z jakiegoś powodu rząd zaczął zmuszać obywateli do przejścia na elektryki :)
Ale co tam, nepotyzm
  • Odpowiedz
@Mecowaty: To pokaż mi rząd za granicą, który poznanemu na nartach gościowi przelał 200 mln zł i ten gościu #!$%@?ł bez wywiązania się umowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mecowaty: Trzeba przyznać, że PiS sprzyja inwestorom! Jakbym zaczął inwestować w cukier, ocet, węgiel, ect kilka miesięcy temu, to dzisiaj byłbym bogatszy nawet od Obajtka XD
  • Odpowiedz
@jobless: eh... Jesteś tak bardzo negatywnie zapatrzony, że nie widzisz, że wszędzie są walki robione. Jedyna różnica to to, że na zachodzie rządy trzymaja wszystkie media za mordę, a w Polsce masz media wolne (czyli każdy może mieć własne media i przedstawiać co im się podoba)
  • Odpowiedz
@Mecowaty: To jest opinia, a nie fakt. Masz coś poza swoimi kocopołami?

PS Akurat widzę, że wszędzie są wałki robione, ale to co #!$%@? karakan z przydpupasami przekracza wszelkie granice przyzwoitości i rozumiem, że popierasz, bo... inni też kardno. XD Czyli jak ktoś się włamie do kiosku, to nie poniesie konsekwencji i nie wolno go obrażać, bo ktoś inny tydzień wcześniej włamał się do alkoholowego za rogiem? XD
  • Odpowiedz
Przykłady podałem w poprzednich komentarzach. Jeśli jesteś zaślepiony nienawiścią i przez to tracisz możliwość czytania ze zrozumieniem, to już nie mój problem. Widzę, że przeszedłeś do obrażania, więc nie ma sensu już dalszy dyskurs z Twoja osoba.

Miłego dnia. Może kiedyś zrozumiesz, że Polskie "elity" nie są wyjątkiem.
  • Odpowiedz
@jobless: Największą mam bekę, że PO poleciało za ośmiorniczki i taśmy w których m.in Morawiecki mówił, że Polacy będą #!$%@?ć za michę ryżu a teraz afera goni aferę i morda cicho. To świadczy o tym, że tępa propaganda w TVP działa na Polaków bo Polacy to w większości idioci i ignoranci, homosovieticusy i chyba jednak mentalnie bliżej nam do Rosji niż do Zachodu. W UK Johnson podał się do dymisji
  • Odpowiedz
@jamesbond07: nope.
Podałem przykłady sytuacji spoza Polski, a krajów uznawanych przez bananowe dzieci za lepsze, gdzie jest dużo gorzej niż w Polsce obecnie. Podałem również przykłady na to, że układy i układziki elit politycznych są zjawiskiem globalnym. Nigdzie też nie twierdzę, że to popieram.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jobless: Hmm, niska sprzedaż aut, wina Jarka wiadomo. Uj z tym, że: UE na siłę wciska beznadziejne, drogie elektryki i morduje spalinówki, zwłaszcza diesle, producenci od lat wciskają dotykowe panele, skomplikowane komputery etc. z którymi teraz są problemy przy produkcji w Chinach itp., podwyższanie cen aut z dnia na dzień przez producentów bo jak by to tak zarobić mniej przy mniejszej sprzedaży? Niedopuszczalne przecież. A co do paliwa, to jakbyś
  • Odpowiedz