Wpis z mikrobloga

@ZlodziejBilonownic:
- przecież UE chce zakazać aut spalinowych w 2035 roku a nie jutro XD
- skomplikowane komputery, masz namyśli np. zamek elektryczny?
- paliwo kosztuje 2 euro w Niemczech i 8 PLN w Polsce, Niemiec za 3000 euro kupi 4x więcej paliwa co Polak za 3000 PLN
- w USA płaczo bo tam bez samochodu jesteś jak bezdomny, a jak jeździsz 8 litrowym pickupem bo masz kompleksy to tankujesz
  • Odpowiedz
@ptasiek2 aut dostępnych od ręki jest od cholery, to że są drogie i ludzie ich nie kupują aż tyle to inna sprawa. To czysta nagonka żeby skłonić kogoś na elektryka.
  • Odpowiedz
braki na półkach, klika tysięcy zamkniętych małych polskich rodzinnych sklepów, sprzedaż aut najniższa od 26 lat, najwyższe od lat odsetki kredytów, wzrost cen energii, wysokie ceny paliwa i brak węgla na rynku, oligopol korporacji i państwowych spółek, etc


@jobless: Bo polscy obywatele są w stanie się poświęcić i znieść przejściowe trudności, żeby tylko ochronić wiarę przed gejami i żeby czaskoski z tuskiem diabłem nie przejęli władzy i oddali jej Niemcom.
  • Odpowiedz
@hplaserjet4250: Mam na myśli te wszystkie w większości niepotrzebne skomplikowane układy i systemy, które na folderze reklamowym poprawiają bezpieczeństwo, komfort i ekologię, a w realu jest wręcz przeciwnie, a Chińczycy od czasów covida nie wyrabiają się z ich produkcją. A z elektrykami to dobrze wiesz co mam na myśli, wszędzie do porzygu promuje się "elektromobilność", czyt. elektryczne śmieci, które kosztują 2x więcej od spalinówek, są bezużyteczne dla mieszkańców bloków, nieopłacalne
  • Odpowiedz
@ZlodziejBilonownic: narazie elektryczne samochody to wciąż egzotyka, ale wraz z większym udziałem na rynku, będą coraz lepsze. No i też pojawiają się inne alternatywy, które są eko. Zakaz wjazdu do centrów miast popieram, dobrze rozwinięty transport publiczny to jest przyszłość szybko urbanizujących się miast. Popatrz sobie jak wygląda jazda bo NY czy LA, ludzie pół dnia w korkach siedzą, a miast tylko robią więcej dróg co dużo nie zmienia.

Co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tapirro: no to ciekawe bo właśnie również kupiłem i musisz przebierać w konkretnych modelach i wersjach wyposażenia. Nie możesz kupić czegokolwiek z oferty, np. Passat czy Megane
  • Odpowiedz
No i takie pytanie zapytam o te „oddolne” pochody kodomitów, julek, kukoldów i sodomitów. Ja przypomnę, kon sty tu cja- tłumy, moja cipka moja sprawa- tłumy, wsadzam co chce i komu chce i jestem z tego dumny- tłumy. Tak, tak oddolne ruchy społeczne. ;))) teraz w zderzeniu z prawdziwymi problemami to widze.
  • Odpowiedz
@Mecowaty: Podobno z nienawiści do Jarka nie umiem czytac Twoich postów ze zrozumieniem, więc sprawdziłem te Twoje fakty i okazuje się, że tam bardzo mało do zrozumienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No tak, bo np w takiej Holandii policja nie strzela z ostrej do protestujących rolników.


Dzwine, żeby Policja miała ślepą amunicję. Po drugie nikt do nikogo nie strzelał, tylko oddano aż dwa strzały do pojazdu rolnika, który przejechał bardzo blisko w nerwowy sposób koło patrolu policji. Może jakby przejechali policjanta to pewnie byś się cieszył? W ogóle Twój opis jakby
jobless - @Mecowaty: Podobno z nienawiści do Jarka nie umiem czytac Twoich postów ze ...

źródło: comment_1659457424RY0U6Kmktvx2S6nmpNaE90.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ZlodziejBilonownic:
Kolega @hplaserjet4250 #!$%@?ł cię merytorycznie, a ja tylko dodam, że
Jarusia dwie lewe rączki -> Inflacja -> wyższe stopu ->droższe kredyty -> mniejszy popyt na auta... Ale to pewnie nie ma powiązania. XD

PS Oczami wyobraźni widzę jak Janusz z Grażyną chcą kupić nowe auto z salonu, ale przypominają sobie, że im UE zabroniła... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS2 W czynie społecznym funduję przygłupom
  • Odpowiedz
@jobless: super!
To teraz poczytaj sobie jak rząd przedstawiał sytuację na początku, zanim filmik stał się popularny: traktorzysta chciał staranować policyjna blokadę, policjant oddał strzały ostrzegawcze przed otwarciem ognia do traktorzysty - to była oficjalna linia, która została obalona przez ten sam filmik jaki wysłałeś. Jak widać, nikt nikogo nie taranowal. Poprostu omineli blokadę i za to zaczęto strzelać bez oddania ustawowego strzału ostrzegawczego.

Niemcy:
Z zeszłego roku: https://marketresearchtelecast.com/riots-and-500-detainees-in-germany-after-protests-against-restrictions-imposed-by-the-pandemic/118591/
  • Odpowiedz
@Mecowaty: Nie wiem na jakiej planecie mieszkasz, ale w Polsce bardzo podobne albo nawet gorsze rzeczy się dzieją. Wrzucam link do artykułu https://www.money.pl/gospodarka/granaty-hukowe-i-gaz-lzawiacy-goraca-sobota-na-ulicach-warszawy-6568097562639104a.html
I zdjęcie z innej pacyfikacji - jak policja #!$%@?ła losową kobite z chodnika.

Oczywiście, teraz niewiadomo czy syn, czy brat, a może szwagier. Nie umisz wygooglować, a byłeś taki pewny swoich argumentów....XD

PS Gdzie wysłać Omege3?
jobless - @Mecowaty: Nie wiem na jakiej planecie mieszkasz, ale w Polsce bardzo podob...

źródło: comment_1659464423RBRQn2JVIPcv4Gw8TYPUX1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mecowaty: Chyba Twoja ubecka dupa pękła towarzyszu, bo u mnie wszystko w porządku XD

Przecież się odniosłem do strzału. Nawet linkowałem do filmu z incydentu. Wolę bazować na oficjalnych komunikatach, niż na Twojej dwubiegunówce... Obejrzyj sobie gamoniu film jeszcze raz. To nie było tłumienie zamieszek tak jak piszesz ubeku, tylko spanikował pojedynczy policjant.

W tym Twoim pięknum pisowski państwie też strzela się do ludzi z tą różnicą, że
jobless - @Mecowaty: Chyba Twoja ubecka dupa pękła towarzyszu, bo u mnie wszystko w p...

źródło: comment_1659470633mhwWjwWRfOfUr6ph5vZsdW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz