Wpis z mikrobloga

@stray_dog: wprowadź mnie w temat komputerowego chada, ale szczerze nie chcę o tym rozmawiać nie dlatego że chcę ci przynać racje bądź nie, bo nic przecież nie sugerowałam w tym kierunku i szczerze trochę mnie bawi jak zamiast udowodnić mi swoją rację tworząc tą stronkę i trafiając do wiadomości to zmieniasz temat. Sugerowałam, że ogół będzie miał w dupie waszą stronę i nie będzie waszego urojonego ryku na pół polski
  • Odpowiedz
że wrzucając atrakcyjne dziewczyny na grupę o brzydkich dziewczynach będą pojawiały się komentarze przeczące temu.


@stray_dog: serio? sorry, ale zerknęłam na tę stronkę na której twierdzisz że niby "faktycznie wrzucają baby odstające od ogółu w dół", a tam julia kijowska, sossamon, carey mulligan XD i ty kogoś oskarżasz o jeden jedyny standard, gdy nawet połowa innych kobiet tam jak chociażby kinga preis są znacznie ładniejsze od przeciętnej kobiety na ulicy.
  • Odpowiedz
Kinga Preis, Anja Rubik, Meryl Streep nieważne jak bardzo by się starały zawsze będą poniżej przeciętnej.


@stray_dog: XDD hipokryzja wylewa ci się uszami. I faktycznie, Sossamon strasznie wygląda na tym zdjęciu, istna brzydula. Nie mamy o czym rozmawiać
  • Odpowiedz
@stray_dog: zresztą nadal nie kumam jakiej hipokryzji oczekujesz i o jakiej mówisz? Że jak ktoś zagubiony trafi na stronę na której wrzucisz jakąś top of the top kobietę typu winona ryder i opiszesz że jest brzydka, to głos w komentarzu "co wy mówicie jest piękna" będzie dowodem na hipokryzje kogokolwiek?
  • Odpowiedz
Natomiast "ciekawie brzydkie baby" to wstawiane są po prostu baby, które są brzydsze, niż ogół. To nie są żadne piękności mające jakiś "defekt", a po prostu tak jak strona wskazuje brzydkie baby.


@stray_dog: większość jest tam znacznie powyżej przeciętnej, i to znacznie znacznie, i chyba tyle będzie z mojego czasu straconego na trolla. Podwójne standardy aż uszami ci się wylewają, i ta hipokryzja o której tak kwiczysz, skoro modelki i
  • Odpowiedz