Wpis z mikrobloga

Osadowski wydaje się bardziej rozgarnięty i rozważny mimo tak samo #!$%@? poglądów. Nie rozumiem tylko na co liczy? Całe życie chce siedziec obok przebierańca i żyć z emerytur starych babć i dziadków czy tam jakichś donejtów od sebixów i karyn zza granicy?

Przecież te wulgarne pokrzykiwania nigdy nie zdobędą sensownej bazy, skazani są na following od chorych psychicznie, podatnych lub glupich ludzi. Jaki jest jego end game? naprawde liczy że ich ktoś weźmie do sejmu?

#jablonowski #osadowski
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Varin: on chce władzy. U boku Korwina chciał dojść do władzy w Sejmie, bo jak inne przegrywy widział w nim szansę. Nie tylko nie udało się, ale Korwin olał go jak zrobił swoje, więc teraz próbuje zdobyć władzę chociaż jako kapłan szalonego proroka Jaszczura wśród Grażyn z Dortmundu. I tli się jeszcze w nim resztka nadziei, że może jednak Ruskie wejdą i zrobią go kapo.
  • Odpowiedz
@jast: No ale to jest przecież jakiś mokry sen a nie realna ewentualność... Dlatego się dziwię, nie wydaje się na tyle głupi żeby rzucać posade informatyka gdzie - tak jak sam mówił jak płakał i się żalił - będzie żył dostatnio, w imię jakiejś bajeczki. To sugeruje że on naprawde wierzy że nagle naród pójdzie za wulgarnym, głupim ale charyzmatycznym upadłym, kłamliwym aktorzyną, i za jego spasłym Sancho Panza, i
  • Odpowiedz
@Varin: on nie ma studiów informatycznych a jest już stary, pod 50 ma. Kokosów nie zrobi, władzy nie będzie żadnej a będzie musiał #!$%@?ć. Tu ma władzę przynajmniej nad cumratami (uwielbia ich #!$%@?ć i to nawet jak siedzi u nich w domu i #!$%@? ich obiad) i kasę z donejtów. Całkiem sporą jak się doda wpływy z imprez typu Grunwald. Teraz ma krucho z kasą nie tylko przez komornika, ale
  • Odpowiedz
@jast: Studiował na Politechnice Szczecinskiej, teraz ZUT. z tego co wiem. Skąd wiadomo że w krypto #!$%@?ł (mam nadzieje że wszystko miał w LUNA) ? A to ze wszedl do kogos jako gosc na chate i robil dymy to slyszalem gdzies, ale tez nie mam źródła.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: gdyby tak było to by dziadka bardziej hamował. On już jest stary jak mówiłem, nie ma wiele do stracenia i to jego ostania próba żeby 1. zaistnieć i porządzić 2. zemścić się na otoczeniu za wszystkie realne i wymyślone krzywdy
  • Odpowiedz
naprawde liczy że ich ktoś weźmie do sejmu?


@Varin: Obecnie kumpluje się z Grzegorzem Braunem, więc możliwe, że wejdzie w skład korony konfederacji i będzie na listach. Oni tam potrzebują takich ludzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ItsGrN: obstawiam, że raczej Braun zobaczył już, że ludzi przyciąga sam Jaszczur i będzie próbował Ludwiczka jakoś wykolegować, bo i po co mu on? A wie już od Korwina, że to się da całkiem łatwo zrobić.
  • Odpowiedz
@jast @BayzedMan:

w nagraniu z końca grudnia z ub. roku, w którym się popłakał wspomniał, że liczył na kasę z yt, jego celem było 500k widzów na każdego żywca, jednak yt wyłączył im monetyzację a potem zmiatał z planszy i przeszli na dlive;

a teraz co prawda kombinują z yt, ale kiepsko idzie.
  • Odpowiedz