Wpis z mikrobloga

Incelski betauprising jak za czasów neolitu to #cope nic takiego nie będzie miało miejsca

Przez demografię i brak korzyści z ciężkiej pracy standard życia będzie się pogarszał i wtedy zacznie się szukanie winnych.
Kilka dekad temu (w USA) jak chciałeś mieć dziewczynę czy założyć rodzinę to miałeś realny wpływ na swój los. Byłeś świadomy tego, że ciężką pracą mogłeś dostać invite do społeczeństwa.
Teraz o tym decyduje brutalna NATURA. Jak nie urodziłeś się ładny to zapomnij o randkowaniu (30%+ inceli) a jak nie urodziłeś się w dobrej rodzinie to zapomnij o posiadaniu domu czy stabilności finansowej

Ogólnie to bardzo zabawne, że są ludzie którzy nieironicznie wierzą w to, że 40,50% inceli w społeczeństwie nie będzie miało wpływu na nic XD

Jakaś witaminka kilka dni temu pisała, że nic ci się nie należy intzelu hurr durr - to racja, ale to działa w dwie strony
dla większości kobiet społeczeństwo po prostu jest i one mają z niego korzystać

a jak będziesz się stawiał przegrywie, jak nie będzie ci pasowało finansowanie kolejnych praw człowieka jak urlop menstruacyjny to znajdziemy demokratyczne™ sposoby żebyś wypracował w swojej fabryce smrodu odpowiednią daninę

ach postęp, wspaniały demokratyczny, równy świat.

#przegryw #blackpill #bekazprawakow #feminizm #bekazlewactwa #p0lka #pieklomezczyzn #pieklokobiet #hipergamia
Pobierz N.....u - Incelski betauprising jak za czasów neolitu to #cope nic takiego nie będzie...
źródło: comment_1659301900yVcu7iFpGQyRY5C0QTZmhX.jpg
  • 32
jak nie pójdę tyrać na zachcianki p0lki bo jej sie marzył big dick m0kebe


@PomaranczaTesto: Widać że przegryw jak tylko tak widzi świat. Na pewno musisz pracować na takie kobiety. Tym bardziej ,że te co latają za murzynami to jaki %? masz badania na to? 0.5% będzie?

Jeżeli mam płacić składki na darmozjadów to powinny być one dobrowolne.


@PomaranczaTesto: Typowy psychopata. Słabszych, dyskryminowanych i cierpiących nazywa darmozjadami. Dlatego konfederacja na
Jeżeli będzie to nawe 0,1% to nadal na to płacę.


@PomaranczaTesto: Płacisz za randkę murzyna z kobietą? Ciekawa teoria spiskowa.

Oczywiście że muszę na nie pracować bo jak zniknie czekoladowy tatuś to gówniak i tak dostaje hajs z funduszu alimentacyjnego, nie da się ściągnąć z czekoladowego tatusia to państwo ciągnie od podatników.


A, za dziecko. To teraz podaj mi badania ile kobiet w PL ma dzieci z murzynami którzy nie płacą
Oczywiście to też jest problem, odpowiedzialność powinna zostać zrzucona na p0lki żeby je nauczyć odrobiny odpowiedzialności


@PomaranczaTesto: Ewidentny przykład że jesteś chory i powinieneś to leczyć, a nie na depresję. No ale frustracja z braku kontaktu z płcią przeciwną zbiera żniwo. Niestety nie pomożesz sobie dalej idąc w te bzdury i coraz bardziej gardząc tymi, których potrzebujesz.

Walczysz z nauką


Powiedział ten co dosłał mi tu setki badań i statystyk dowodzących
bo w tej dyskusji zostałeś zaorany.


@PomaranczaTesto: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

W odróżnieniu do ciebie to ja mam związki, nie muszę o nie błagać, wypraszać, jest normalnie. Bo traktuję kobiety normalnie.

A nie z perspektywy mizogina, który widzi świat czarno-biało jak wy mentalne 3 latki. Albo jesteś mizoginem razem z wami szkalując kobiety, albo od razu kukiem.

spojrzeć nie z perspektywy kuka (twojej) to tak to wygląda


Tak tak, białego rycerza jeszcze. Jak mowiłem,
Przez demografię i brak korzyści z ciężkiej pracy standard życia będzie się pogarszał i wtedy zacznie się szukanie winnych.

Kilka dekad temu (w USA) jak chciałeś mieć dziewczynę czy założyć rodzinę to miałeś realny wpływ na swój los. Byłeś świadomy tego, że ciężką pracą mogłeś dostać invite do społeczeństwa.

Teraz o tym decyduje brutalna NATURA. Jak nie urodziłeś się ładny to zapomnij o randkowaniu (30%+ inceli) a jak nie urodziłeś się w
@nowywinternetach: wspolczuje ci tej dyskusji, rozwijasz wypowiedz, piszesz logiczne argumenty, a w zamian dostajesz przekrecanie twojej wypowiedzi o 180°, albo uczepienie sie jakiegos zdania i jakas dziwna interpretacja, a na koniec jeszcze kretyn stwierdzi, ze zaoral xddd jeszcze pewnie bana ci autor strzeli, bo tutaj nie mozna pisac logicznie, bo wypychachasz ich ze swojej banki
nadal sporo mamy patriarchatu co jest dziczą i patologią


@nowywinternetach: Cywilizacje były budowane na patriarchacie. Żadna na równościowych bajaniach. Między kobietami a mężczyznami są istotne różnice, z których wypływają nierówności przywilejów i obowiązków.