Wpis z mikrobloga

Wykopki może wy mi powiedzcie o czym piszecie z dziewczynami jak już macie parę? Bo mi się wydaje, że trochę nudny jestem nawet jak czasem zażartuje to przez chwilę fajnie, ale ile można żartować?
Czy pytanie w trakcie rozmowy jak się nawiąże temat filmów, wolnego czasu itp. To pytanie o to jest normalne czy nudne?
#tinder #badoo #logikarozowychpaskow
#randkujzwykopem
  • 10
@Kamsyyo: fajnie do rozmowy wciągnąć swoje hobby i zainteresować tym dziewczynę, ale nie o filmach.
Mógłbyś jeszcze raz napisać ostatnie zdanie bo jest niezrozumiałe.
@Kamsyyo: Co prawda ani nie bawię się w aplikacje ani nie pisze ale gdy mam rozmawiać z obca różowa to najpierw nawiązuje do otoczenia żeby w ogóle gadać a nie siedzieć cicho a później przechodze na temat który mnie interesuje i jest taki bardziej neutralny czyli PODRÓŻE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

grunt to rozmawiać z kultura bez kija w dupie i nie rzucać spermiarskich tekstów
@Kamsyyo: Plus taki ze większość z nich pozytywnie odbiera gdy się im o czymś opowiada. Pomijając #!$%@? księżniczki i patusiary to każda będzie wręcz szczęśliwa gdy samemu nawiąże się jakiś temat i zacznie gadać od rzeczy.

Najlepiej to opowiadać (jak ktoś się tym zajmuje) o podróżach nawet takich lokalnych albo coś popularno naukowego, byle proste tematy.

Ciężko sprecyzować bo wpływa na to wiele czynników ale gdy jest zainteresowana to właśnie od