Wpis z mikrobloga

@JacoobCK: no podcięcie Russella ok ale ferrari nie zaszachowali tylko tamte mongoly niepotrzebnie ściągały samochody. Jakby rbr zrobiło to wcześniej czy później pewnie ferrari zrobiłoby podobna głupotę poza swoim oknem :p
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt: tak ale ferrari wcale nie musiało zjeżdżać. To była po prostu głupota. Nie że verstappen mógł ugrać objechanie ich. Także no ja bym większą zasługę przypisywał tym glupkom niż jej hehe
  • Odpowiedz
@Atomus trochę tak, ale też jednak myślę, że pewnym czynnikiem przy tej decyzji, dodatkowo zwiększającym jej wartość, było położenie jakiejś presji na ferrari, a oni pod presją glupieją
  • Odpowiedz
@eskobaar: plusik oczywiście należy postawić, ale takiej głupoty jak zakładanie hardow w takim momencie chyba żaden zespół by nie popełnił. Przecież mieli dane i na pewno było tam jak wół że już lepiej przeczołgać jescze te mediumy przez 10 kółek i brać softy niż takie coś. Błąd w oczywisty sposób potwierdza to że zjechali znowu xD ten cyrk to było jak dla mnie za dużo. Jakby ktoś tam po prostu ich
  • Odpowiedz
@Atomus ale Red Bull tym właśnie nadrabial w zeszłym sezonie, agresywną strategią i presją, w tym sezonie robią to samo, tylko nie muszą nic nadrabiać, ale zawsze dla pewności można kopnąć leżącego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eskobaar: no w zeszłym roku najwięcej zrobił rozwój silnika i storpedowanie konstrukcji mercedesa zmiana zasad hehe ale na pewno wyglądają na najlepiej zorganizowany team i to nie od kilka ale od kilkunastu lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Infex: przecież dzisiaj nic nie musieli robić tylko pozwolić ferrari #!$%@? sobie wyścig xD

@Atomus: no, tylko strategicznie #!$%@? rywali, nie pierwszy raz. Nic a nic.
  • Odpowiedz