Wpis z mikrobloga

Ja pie... już kończy mi się cierpliwość do HP. Instalacja HP Smart na kompie, aplikacja widzi drukarkę że jest w sieci WiFI, Windows 10 w panelu sterowania jej nie widzi w ogóle i nie chce jej dodać. Wszystkie drukarki wyszukiwane w sieci mają dopisek "Direct", ale mojej nie widzi, sąsiada natomiast tak. W aplikacji HP Smart mam w ustawieniach drukarki adres IP sprzętu oznaczony jako aktywny - gdy w Windows 10 wymuszam połączenie z tym IP to wyskakuje błąd że nie znaleziono sprzętu.

Co za kretyn to projektował?
#hp #drukarki #windows10 #komputery
  • 5
@snappik Znam Twój ból. W firmie kupiliśmy 3 takie same komputery, na jednym zainstalowane stery i drukarka działa, na dwóch sytuacja jak u Ciebie. Po kilku reinstalacjach sterowników zatrybiło. Najgorsze gówno z jakim miałem do czynienia. Lubi też nagle przestać działać i zaczynamy zabawę od nowa. Albo losowo jeden komputer z sieci traci możliwość drukowania. Nigdy więcej HP.
@lucky_cookie: To jest jakieś chore. Na telefonie w sieci Wifi bez jakiejkolwiek innej apki, a z poziomu Google Drive, to zwyczajnie działa xD Tylko z Windowsem i tym HP Smart to zawsze jest problem.
@snappik: to prawda xD O ile mogę o sobie powiedzieć, że jestem fanem drukarek HP, ale tych starszych laserów, co mają po 15 albo lepiej lat i dalej działają, bo są nie do #!$%@? - tak atramentówki to jakiś dramat xD Nabyłem kiedyś HP OfficeJet 5742 (kupiłem tylko dlatego, że było tanie, ma adf i dupleks oraz relatywnie tanie tusze XL) - do dzisiaj nie wiem jak ten soft od HP