Wpis z mikrobloga

w gorących był wpis p0lki która narzekała na tinder i na "desperatów" 5/10 (już usunęła)

w pewnym sensie współczuje kobietom, mają jeden i ten sam gust tj. podoba im się mały % męskiej populacji i jeszcze narzekają, że muszą konkurować z innymi julkami o tych gości XD
jak napisałem, że taki typ ma dziesiątki dużo ładniejszych i młodszych julek na jej miejsce i jedyne na to może liczyć to ONS to usunęła mój post xd
ach to wyparcie
#przegryw #blackpill #p0lka #tinder #badoo #randkujzwykopem
N.....u - w gorących był wpis p0lki która narzekała na tinder i na "desperatów" 5/10 ...

źródło: comment_1659276044eUket87J5ND8SMBFBjnalE.jpg

Pobierz
  • 14
@NadmiarNiedoboru: ja np czasem zastanawiam się czy lepiej nie byłoby zostać gejem.
Przegladam tindera - maskara, 80 procent tych naszych witaminek jest albo ulana, albo ma kartoflany ryj, a z ich opisów aż kipi pretensjonalność.
A pozostałe 20 procent nawet ma ciebie nie spojrzy, bo jesteś tylko siódemką ¯\_(ツ)_/¯
Dobrze, ze jestem introwertykiem, nie zależy mi jakos bardzo na relacjach miedzyludzkich, ale czasem by co człowiek ciupnął (
@NadmiarNiedoboru: A ja myślę, ze laska kompletnie pominęła to, ze może być po prostu nudna, głupia albo wkurzająca, a ta ładna julka może być po prostu spoko osoba. Ale lepiej się przyczepić, ze faceci na pewno wola szmaty xD