Wpis z mikrobloga

No to zaczynamy festiwal pogardy lewicowców, plucie na innych i podbijanie sobie ego. A zapomniałbym dodać - oszukiwanie się, że się coś wie.


@DeadIy: widać, że pan Wacek Jilk to dla ciebie ktoś bliski i bardzo przeżyłeś ten wpis. :*
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: No faktycznie bardziej logiczne jest wierzenie w to, że z niczego powstała jakaś zaawansowana forma życia, która posiada super moce i jeszcze pytanie skąd się wzięły warunki do życia dla boga. Kolejne pytanie to czemu na Ziemi materia i życie powstawały tak powoli, że można sobie każdy proces rozpisać, a bóg od razu powstał taki cały zaawansowany. No nie, to zdecydowanie bardziej logiczne niż fakt, że odpowiednio duża ilość
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami to wszystko jest prawda, i można na ten temat odbyć wiele inteligentnych i ciekawych dyskusji na poziomie i filozoficznym i teologicznym.
Jak to się ma do finansowania KK z budżetu, tuszowania pedofilii i wykorzystywania cytatów z bibli albo z JP2 do realizacji celowo politycznych?
  • Odpowiedz
jeszcze nie ogarnął że nie trzeba w to wierzyć


@Cointreau: Ba! Nawet nie wolno bo styki nie wytrzymają! I nie wolno się nad tym pod żadnym pozorem zastanawiać bo: raz - rozumu nie starczy; dwa - trzeba by się przyznać do błędu (przed samym sobą a to najgorsze).
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: wszystko, poza pierwszym punktem da się w prosty sposób wytłumaczyć rozmiarem wszechświata, który jak widać wielu nadal nie ogarnia i nie może pojąć. Życie, precyzja, porządek (tu już nawet nie chcę filozoficznie dyskutować o tym co to tak naprawdę porządek, a co to chaos), przecież to wszystko może mieć miejsce przy odpowiednio dużej liczbie prób i odpowiednio długim czasie. Czasie liczonym w miliardach naszych lat. Przy liczbie prób bliskiej
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Sprawa z bogiem jest prosta - róbcie co każe albo mój niewidzialny ziomek będzie was po śmierci gnębił - żeby czasem ktoś nie pomyślał że nie warto oddać życia w walce o moje szekle. I tak sie kręci do dziś w polsce (bo gdzie indziej mieli epoke oświecenia a my dopiero przerabiamy wielką husarie i cuda matki boskiej częstochowskiej co to kule odbija
  • Odpowiedz