Wpis z mikrobloga

Halko #poznan dziś o 19:00 jest koncert w klubie pod Minogą. Dziś czyli w NIEDZIELĘ. powtarzam w niedzielę czyli dziś.

Być może ktoś tutaj żonę będzie próbować nakryć na zdradzie w czasie koncertu jak coś to będę nagrywać wszystko i wrzucę relacje z zajścia #pdk

Fb: https://m.facebook.com/events/422633419797213
Bilety: https://goingapp.pl/wydarzenie/marcin-szczurski-w-poszukiwaniu-siebie-i-support-pol-ana/lipiec-2022

Oczywiście na hasło 'robercik #!$%@? "przyjaciel"' stawiam pifko ;) #pijzwykopem za free ( ͜͡ʖ ͡€)
  • 12
@HelterSkelter88: wrzucam jeszcze raz bo tamten wrzucałem w nocy i raczej mało osób go zobaczyło. Spróbuję jeszcze raz koło 12:00

Nie liczę na odzew bo przy poprzednich wydarzeniach go nie było. Tłumów na pewno nie będzie ale fajnie było by jak z 3os by przyszły. Staram się wrzucić 3 razy informację o każdym nowym koncercie a tutaj nie wrzucałem z wyprzedzeniem więc faktycznie będzie to trochę wyglądać jak by to było
@piekarSOAD: płyta ma tytuł w poszukiwaniu siebie są tam różne kawałki o różnych klimatach. Mi osobiście też nie leży bardzo ten utwor wolę inne jak np. Piękniejszy świat spotify. Popiół i kurz (tu bardziej popowo) a jeszcze bardziej disko polo to prawdziwy facet ale w wersji takiej, że nie każdy facet może być jaki chce.

Fajnie by było jak byś zetknął też na te mniej popularne i dał znać czy
wrzucałem w nocy i raczej mało osób go zobaczyło


@korin_: widzieli ludzie, ale raczej mało kto jest zainteresowany płaceniem 35ziko za wstęp do minogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@korin_: ja akurat bardzo lubię scenę retro-synthwave, chociaż z polskim wokalem jest to dla mnie asłuchalne ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby ktoś chciał zapłacić 35ziko za wejście do takiego miejsca jak minoga, to musiałby tam koncertować ktoś znany i lubiany (bez urazy), tym bardziej, że drzwi obok jest mustang i cały czas są tam koncerty, a wjazd jest za friko... no ale trzymam kciuki, że jednak się
@tarkaz: dzięki mireczku. Trochę słabo wykorzystany potencją #pasty jeśli chodzi o ten klub mogłem wrzucić to wczesniej.

Podrzucę Ci link zaraz jak wyglądało to na żywo w innym miejscu z fajnym zespołem. Moim zdaniem lepiej niż na żywo.
jeśli chodzi o ten klub mogłem wrzucić to wczesniej


@korin_: nic by to nie dało raczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwyczajnie minoga to nie jest takie miejsce gdzie się wchodzi za kasę, nawet 5ziko byłoby zbyt prestiżowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesli chodzi o Poznań to te Twoje klimaty muzyczne bardziej sprawdziłyby się w takich miejscach jak blue note, drevny kocur w apollo,