Wpis z mikrobloga

@exystexys: A idź pan w uj, już takich dekli co kupują amerykańskie pickupy czy inne suvy a potem 2,5 miejsca zajmują bo w EU takich aut nie da się zaparkować widziałem wystarczająco. Znaczy nie mam nic przeciwko żeby se takie auto kupili, prosze bardzo, ale wydupiać mi z centrum
@bigger: Piszesz, że tanio, więc wysokie spalanie powoduje że tanio nie jest, ale fakt nie mój biznes. ALE nie ma opcji że zaparkujesz te dziadostwo na normalnym miejscu parkingowym- miejsce parkingowe w PL to wg obecnych przepisów 5x2,5m, a nadal większość jest 5x2,3, A te amerykańskie nikomu nie potrzebne w Europie guano pokroju Forda F350 Super Duty ma jakieś 6,3x2,6m, ciekawe jak chcesz to upchać np. na parkingu w galerii.
@ZlodziejBilonownic:

Miazdzaca wiekszosc ma LPG. Moje wszystkie mialy.

Spalanie 5 chlopa + 5 motockli - dwa na pace + 3 na przyczepie to masz 12-15l czyli odpowiednik 6-7litrow "zwyklego" paliwa. Uwazam,ze calkiem niezle jesli bierzmey pod uwage,ze zdolnosci przewozowe jak w busie. Albo i lepiej.
Konstrukcja mega prosta. Ceny wiekszosci czesci smiesznie tanie.

Jak jechalem sobie na wakacje to spokojnie zabieralem ze soba motocykl i 4 rowery.
Samochod przewiozl mi dziesiatki
@bigger:tylko 15l lpg pali? lol, myślałem, że więcej, bo głupia Vectra 2.0 łyka 11. Ale z parkowaniem nadal się nie zgadzam, u mnie w mieście jak na parking w centrum przyjeżdża ktoś Espace to już wystaje i blokuje, a gdzie tam Espace do takich amerykańskich krów. Z resztą, choć to nie do końca to samo, to jak się jeździło busem to zajefajnie, fakt, do czasu parkowania pod zatłoczonym Lidlem niestety, ba,
@ZlodziejBilonownic:

Powyzej 20 to palilo tylko z jebitnym jachtem. Moze znajde zdjecie.

jak pisalem. To byly przez spory czas nasze daily (mielismy kilka sztuk) i bylo jezdzone tym wszedzie. Do marketow to co drugi dzien stara latała.

NIGDY po marketem nie mialem problemu. Nigdy. Nie pchalem sie pod drzwi tylko staje sobie gdzies dalej, gdzie dookola bylo pusto i tyle. W najgorszym razie kilkadziesiat metrow spaceru wiecej.