Wpis z mikrobloga

Przykładałem się kilka razy do tibii,ale wiecie co było najgorsze dla mnie? Nie wiedzialem gdzie chodzić gdzie expic itd.Mimo poradników na youtube i tak ciężko było gdzies trafic a jak doszedlem tam to padalem jak mucha.Też się #!$%@? jak traciłem itemy po zabiciu mnie.
#tibia
  • 12
@Onaaa20: widać, że brakuje Ci podstaw. Blessy chronią ekwipunek i znaczna część levela. W aktualnej Tibii wystarczy nawet sam AOL i bless twist of fate i jak padniesz od ludzi to nie tracisz nic poza tym blessem. Jaki masz lvl?
@Onaaa20: do 25 lvla masz zniżkę na blessy wykonując tego questa:https://tibiopedia.pl/quests/Pilgrimage_of_Ashes
Na jakim serwerze grasz? Twój lvl nie jest zbyt wysoki więc jak chcesz mieć "starszego brata" który pomoże w razie czego, to zapraszam na Refugię gdzie właśnie gram. z takich pomocnych stron które Ci się przydadzą w razie gdybyś nie chciał zmieniać serwera to intibia.com gdzie zobaczysz gdzie na danym lvlu postaci możesz w miarę bezpiecznie expić oraz tibiopedia.pl
@Onaaa20: nie dostałem powiadomienia, blessy są tanie, możesz sobie pójść byle kapciem na jakieś elfy i nawet takim low lvlem zarobić te 200k w godzinę co starczy ci już na kilka kompletów blessow