Wpis z mikrobloga

Jest sens studiowanie zarzadzania na 2 stopniu? Mam zamiar a w sumie już to robię nauczyć się angielskiego w stopniu dobrym, by znaleźć prace lepsza. I studiowanie zarzadzania, żeby mieć ten papierek magistra jest warte 3400zł za cały rok? Jakie widzicie perspektywy tego kierunku...
#studia #nauka
  • 11
  • Odpowiedz
@KapitanSoS: Po 1 stopniu też to zauważyłem heh. Tylko sobie myślę ten papierek z takiego gówna może pomoże w przyszłości... Angielski to chce na 100% nauczyć się mam motywację. A te studia to byleby mieć papierek
  • Odpowiedz
@Kalka301: myślę że studiowanie zarządzania ma tylko sens na drugim stopniu xD, pierwszy stopień bezużyteczny, ale jako magisterka w postaci dopełnienia do np. informatyki czy ekonomii w sam raz będzie pasować
  • Odpowiedz
@misioneos: W sensie ekonomii próbowałem to nie dla mnie. Chce teraz skupić się właśnie na angielskim żeby w przyszłości w biurze pracować i rozmawiać po angielsku z firmami zagranicznymi lub coś związanego z tym językiem. Plus jeszcze siłownia ogólnie dużo planów na życie mam. A te studia właśnie taka kicha. Najgorsze właśnie jak chce iść na jakieś studia fajne magistra to nie mogę iść, bo licencjat ukończyłem
  • Odpowiedz