Wpis z mikrobloga

#zylaki #zdrowie #pytanie #pytaniedoeksperta #szpital Pytanie gdzie najtaniej i najlepiej (może z polecenia)? Usunę żylaki dokładnie jednej nogi. W moich okolicach pod narkozą wycinanie 4500zl na nfz jakas stara metoda termin za 3 lata. Słyszałem że jest też laser ale różnicy w cenie w moich okolicach nie ma ktoś miał laserem? Co lepsze?
  • 6
@marta-t_e: z ciekawości zapytam, jak wygląda powrót do zdrowia i czy jest możliwy nawrót ? orientujesz się czy są lepsze metody ? sam nie potrzebuje, ale mam kogoś komu by się przydało info ;)
@vismaiorr jeżeli chodzi o rekonwalescencje po zabiegu to luzik, ucisk przez dwa tygodnie, zastrzyki z heparyny w brzuch i lekka opuchlizna. Żylaki to nie jest epizodyczna choroba, zawsze będzie progresowac, tyle że nieleczona szybciej. Dużo zależy też od predyspozycji danej osoby u mnie wyszły po ciąży co jest bardzo częste, ale był to kłopot tylko w jednym miejscu, który dawał tylko cień na skórze bez widoczne,pogrubionej żyły. Sporo osób z grupy ryzyka
@marta-t_e: czaje, w tym przypadku raczej wchodzi w grę tylko laser. dzieks za info i współczuje z tego co sie orientuje, to genetyczna choroba i szkoda najbardziej Pięknych Pań ( ͡° ͜ʖ ͡°)