Wpis z mikrobloga

Uwaga! LISTO-SPAM od Pepą!

1. Pracowałam w 4 miejscach.

2. Pierwszy tak długi #tfwnobf

3. Każdy dzień podobny do siebie.

4. Szpital dwa razy.

5. Kurs angielskiego.

6. Trzy choroby.

7. Ograniczenie kontaktów z ludźmi.

8. Totalny rozpad rodziny.

9. Prawie 6 miesięcy w łóżku.

10. Najszczęśliwszą rzeczą z której się strasznie cieszę jest to, że udało mi się odłożyć na pralkę i jak coś zostanie kupię sobie dwie książki na które poluję od roku.

11. Ta lista wygląda marnie i smutno ale pomimo wszystko warto żyć dla tych chwil gdy np. wracasz zmęczona po pracy i widzisz czyste niebo, gwiazdy, gdy jedziesz pociągiem i patrzysz na te wszystkie lasy, polany, gdy leżysz w ciepłym łóżku po nafaszerowaniu się lekami przeciwbólowymi i możesz oddać się marzeniom :)

#podsumowanie2013
  • 7
@BarteckR: o ile trafię, bo ktoś mi na allegro sprząta sprzed nosa albo akurat nie mam nic na koncie jak są :) Książki Stachury, przede wszystkim Fabula Rasa. Teraz jak zadałeś to pytanie to sobie przypomniałam o wielu, np. "Wszechświat Inflacyjny", "Hiperprzestrzeń", "Boska cząstka" i wieeele innych :D
@Brak_Nicku_Na_Wykopie: przede wszystkim chcę sobie porządnie poprać i już totalnie odciąć się od rodziców i nie musieć do nich przychodzić żeby coś uprać :) Także to ostatni krok do samodzielności :) A programowania się zamierzam nauczyć w przyszłym roku :)